Retour à la recherche

PREMIUM OPTIC LINE S.R.L.

Actif

PREMIUM OPTIC LINE S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.930.935 lei și un profit net de 677.207 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 39444416 · Santé financière

Classement en 2025 : Hunedoara n°1182CAEN 8622 n°987

Informations générales

NomPREMIUM OPTIC LINE S.R.L.
CUI39444416
N° d'immatriculationJ2018000707201
AdresseVALERIU BRANIŞTE, 5, Municipiul Deva, Hunedoara
Code CAEN principal8622
Codes CAEN autorisés861086228699
Date d'immatriculation05/06/2018
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,93 M RON

vs 1,68 M RON

≈ 383 k €

Profit net (2025)

677 k RON

vs 853 k RON

≈ 134 k €

Capitaluri proprii (2025)

4,09 M RON

vs 3,42 M RON

≈ 812 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 930 935
≈ 383 k €
677 207
≈ 134 k €
2
2024
1 676 741
≈ 337 k €
853 303
≈ 172 k €
2
2023
1 366 206
≈ 276 k €
850 881
≈ 172 k €
1
2022
2 362 570
≈ 479 k €
1 749 279
≈ 355 k €
1
2021
2 924 096
≈ 594 k €
2 444 176
≈ 497 k €
2
2020
2 514 321
≈ 520 k €
2 071 928
≈ 428 k €
2
2019
2 527 812
≈ 533 k €
2 065 106
≈ 435 k €
2
2018
370 167
≈ 79,5 k €
251 831
≈ 54,1 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

35,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

16,5%

Ratio de liquidité générale

1,82

Rotation des actifs

0,24

Chiffre d'affaires / salarié

965 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma PREMIUM OPTIC LINE S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39444416. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PREMIUM OPTIC LINE S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PREMIUM OPTIC LINE S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PREMIUM OPTIC LINE S.R.L., CUI 39444416, nr. Reg. Com. J2018000707201, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PREMIUM OPTIC LINE S.R.L. în 2025?

PREMIUM OPTIC LINE S.R.L. (CUI 39444416) a avut o marjă de profit net de 35,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).