AM LACTA S.R.L.
AM LACTA S.R.L. este o firmă înființată în anul 2018 cu sediul în satul Săcădate, oraș Avrig, județul Sibiu. Compania are ca activitate principală comerțul cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 39283948 · Santé financière
Classement en 2025 : Sibiu n°10448CAEN 4621 n°1289
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
130 k RON
≈ 25,7 k €
Profit net (2025)
3,92 k RON
≈ 777 €
Capitaluri proprii (2025)
153 k RON
≈ 30,3 k €
Angajați (2025)
2025
130 k RON
| 2018 | 81,7 k RON | Profit net: 44,9 k RON |
|---|---|---|
| 2019 | 89,8 k RON | Profit net: 23,1 k RON |
| 2020 | 55,3 k RON | Profit net: -12,7 k RON |
| 2021 | 135 k RON | Profit net: 60,4 k RON |
| 2022 | 129 k RON | Profit net: 17,6 k RON |
| 2023 | 152 k RON | Profit net: 119 RON |
| 2024 | 103 k RON | Profit net: 15,1 k RON |
| 2025 | 130 k RON | Profit net: 3,92 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 129 520 ≈ 25,7 k € | 3 916 ≈ 777 € | 1 |
| 2024 | 103 302 ≈ 20,8 k € | 15 104 ≈ 3,04 k € | 1 |
| 2023 | 151 838 ≈ 30,7 k € | 119 ≈ 24,1 € | 1 |
| 2022 | 129 141 ≈ 26,2 k € | 17 583 ≈ 3,57 k € | 1 |
| 2021 | 135 106 ≈ 27,5 k € | 60 399 ≈ 12,3 k € | 1 |
| 2020 | 55 272 ≈ 11,4 k € | -12 660 ≈ -2,62 k € | — |
| 2019 | 89 814 ≈ 18,9 k € | 23 058 ≈ 4,86 k € | — |
| 2018 | 81 694 ≈ 17,6 k € | 44 927 ≈ 9,65 k € | — |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
3%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
2,6%
Ratio de liquidité générale
1,19
Rotation des actifs
0,21
Chiffre d'affaires / salarié
130 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Entreprises avec des administrateurs communs
- PORUMBACEANA COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
Administrateur commun : BRANA ANCA
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2023-03-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma AM LACTA S.R.L. după CUI?
Cauți CUI 39283948. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AM LACTA S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru AM LACTA S.R.L.?
Datele de facturare sunt denumirea AM LACTA S.R.L., CUI 39283948, nr. Reg. Com. J2018000631320, sediu Sat Săcădate, Oraş Avrig, Sibiu.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are AM LACTA S.R.L. în 2025?
AM LACTA S.R.L. (CUI 39283948) a avut o marjă de profit net de 3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).