Retour à la recherche

MERAKI ACCOUNTING S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

MERAKI ACCOUNTING S.R.L. este o companie înființată în anul 2018 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 1.540.996 lei și un profit net de 778.384 lei cu 7 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 39189690 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°4857CAEN 6920 n°441

Informations générales

NomMERAKI ACCOUNTING S.R.L.
CUI39189690
N° d'immatriculationJ35/1266/2018
AdresseSIMU IULIA, 10, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6920
Codes CAEN autorisés6920702278308299
Date d'immatriculation16/04/2018
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,54 M RON

vs 1,04 M RON

≈ 306 k €

Profit net (2025)

778 k RON

vs 455 k RON

≈ 154 k €

Capitaluri proprii (2025)

779 k RON

vs 455 k RON

≈ 155 k €

Angajați (2025)

7

2025

1,54 M RON

+49%față de 2024Profit net778 k RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2018Vizibil cu un cont gratuitProfit net: -747 RON
201944,7 k RONProfit net: 37,3 k RON
2020210 k RONProfit net: 76,8 k RON
2021214 k RONProfit net: 15,3 k RON
2022285 k RONProfit net: 30,5 k RON
2023657 k RONProfit net: 301 k RON
20241,04 M RONProfit net: 455 k RON
20251,54 M RONProfit net: 778 k RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 540 996
≈ 306 k €
778 384
≈ 154 k €
7
2024
1 037 133
≈ 208 k €
455 195
≈ 91,5 k €
6
2023
657 258
≈ 133 k €
301 112
≈ 60,9 k €
6
2022
284 829
≈ 57,8 k €
30 475
≈ 6,18 k €
5
2021
213 890
≈ 43,5 k €
15 344
≈ 3,12 k €
5
2020
209 735
≈ 43,4 k €
76 797
≈ 15,9 k €
5
2019
44 670
≈ 9,41 k €
37 332
≈ 7,87 k €
5
2018
—
-747
≈ -161 €
0

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

50,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

100%

Ratio de liquidité générale

3,37

Rotation des actifs

1,46

Chiffre d'affaires / salarié

220 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2023-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MERAKI ACCOUNTING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 39189690. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MERAKI ACCOUNTING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MERAKI ACCOUNTING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea MERAKI ACCOUNTING S.R.L., CUI 39189690, nr. Reg. Com. J35/1266/2018, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MERAKI ACCOUNTING S.R.L. în 2025?

MERAKI ACCOUNTING S.R.L. (CUI 39189690) a avut o marjă de profit net de 50,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).