Retour à la recherche

DAVALMAR COM SRL

ActifAssujetti à la TVA

DAVALMAR COM SRL este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în Municipiul Rădăuți, Suceava. În anul 2025, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 54.442 lei și un profit net de 27.940 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 3905101 · Santé financière

Classement en 2025 : Suceava n°14078CAEN 6820 n°11442

Informations générales

NomDAVALMAR COM SRL
CUI3905101
N° d'immatriculationJ1993000766331
AdresseCalea BUCOVINEI, 36, Municipiul Rădăuţi, Suceava
Code CAEN principal6820
Date d'immatriculation26/04/1993
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Rădăuţi
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

54,4 k RON

vs 42,9 k RON

≈ 10,8 k €

Profit net (2025)

27,9 k RON

vs 15 k RON

≈ 5,55 k €

Capitaluri proprii (2025)

31,7 k RON

vs 88,2 k RON

≈ 6,29 k €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
54 442
≈ 10,8 k €
27 940
≈ 5,55 k €
0
2024
42 850
≈ 8,61 k €
15 025
≈ 3,02 k €
—
2023
56 600
≈ 11,4 k €
27 588
≈ 5,58 k €
—
2022
42 340
≈ 8,59 k €
21 523
≈ 4,36 k €
—
2020
376 023
≈ 77,7 k €
132
≈ 27,3 €
1
2019
392 717
≈ 82,8 k €
6 358
≈ 1,34 k €
1
2018
320 141
≈ 68,8 k €
2 548
≈ 548 €
1
2017
238 574
≈ 52,2 k €
1 404
≈ 307 €
1
2016
205 330
≈ 45,7 k €
3 222
≈ 717 €
1
2015
172 913
≈ 38,9 k €
2 286
≈ 514 €
1
2014
182 677
≈ 41,1 k €
123
≈ 27,7 €
1
2013
206 964
≈ 46,8 k €
-5 058
≈ -1,14 k €
1
2012
233 222
≈ 52,3 k €
1 466
≈ 329 €
2
2021Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

51,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

88,2%

Ratio de liquidité générale

0,69

Rotation des actifs

0,63

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DAVALMAR COM SRL după CUI?

Cauți CUI 3905101. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DAVALMAR COM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DAVALMAR COM SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DAVALMAR COM SRL, CUI 3905101, nr. Reg. Com. J1993000766331, sediu Municipiul Rădăuţi, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DAVALMAR COM SRL în 2025?

DAVALMAR COM SRL (CUI 3905101) a avut o marjă de profit net de 51,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).