Retour à la recherche

DARAMEC SRL

ActifAssujetti à la TVA

DARAMEC SRL este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în Comuna Şofronea, județul Arad. Activitatea principală este întreținerea și repararea autovehiculelor conform codului CAEN 4520.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 3891693 · Santé financière

Classement en 2025 : Arad n°1926CAEN 4520 n°608

Informations générales

NomDARAMEC SRL
CUI3891693
N° d'immatriculationJ1993000621027
Adresse6, 19, Sat Şofronea, Comuna Şofronea, Arad
Code CAEN principal9531
Codes CAEN autorisés4618682071209531
Date d'immatriculation28/04/1993
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
RAŢIU DOREL IONELadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,15 M RON

vs 2,25 M RON

≈ 427 k €

Profit net (2025)

100 k RON

vs 433 k RON

≈ 19,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,43 M RON

vs 1,76 M RON

≈ 283 k €

Angajați (2025)

11
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 150 458
≈ 427 k €
100 225
≈ 19,9 k €
11
2024
2 248 641
≈ 452 k €
433 306
≈ 87,1 k €
12
2023
2 223 226
≈ 449 k €
392 903
≈ 79,4 k €
15
2022
2 133 527
≈ 433 k €
438 523
≈ 88,9 k €
15
2021
2 170 523
≈ 441 k €
569 218
≈ 116 k €
14
2020
1 821 779
≈ 377 k €
287 814
≈ 59,5 k €
14
2019
1 649 880
≈ 348 k €
242 079
≈ 51 k €
14
2018
1 765 888
≈ 379 k €
341 323
≈ 73,3 k €
14
2017
1 594 880
≈ 349 k €
309 978
≈ 67,9 k €
14
2016
1 417 511
≈ 316 k €
238 641
≈ 53,1 k €
14
2015
1 182 465
≈ 266 k €
51 861
≈ 11,7 k €
15
2014
1 169 359
≈ 263 k €
73 411
≈ 16,5 k €
15
2013
1 163 311
≈ 263 k €
42 222
≈ 9,55 k €
13
2012
1 151 325
≈ 258 k €
179 597
≈ 40,3 k €
15

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

4,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

7%

Ratio de liquidité générale

1,81

Rotation des actifs

0,9

Chiffre d'affaires / salarié

195 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma DARAMEC SRL după CUI?

Cauți CUI 3891693. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DARAMEC SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DARAMEC SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DARAMEC SRL, CUI 3891693, nr. Reg. Com. J1993000621027, sediu Sat Şofronea, Comuna Şofronea, Arad.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DARAMEC SRL în 2025?

DARAMEC SRL (CUI 3891693) a avut o marjă de profit net de 4,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).