Retour à la recherche

EMPISAL SRL

ActifAssujetti à la TVA

EMPISAL SRL este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în satul Văleni, comuna Văleni, județul Vaslui. Activitatea principală este cultivarea strugurilor, având un număr de 4 angajați în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 3890337 · Santé financière

Classement en 2025 : Vaslui n°1248CAEN 0121 n°76

Informations générales

NomEMPISAL SRL
CUI3890337
N° d'immatriculationJ1993000364379
AdresseSat Văleni, Comuna Văleni, Vaslui
Code CAEN principal1102
Date d'immatriculation09/04/1993
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
DIACONU MARIAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,07 M RON

vs 858 k RON

≈ 213 k €

Profit net (2025)

250 k RON

vs 66,1 k RON

≈ 49,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,88 M RON

vs 2,18 M RON

≈ 374 k €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 074 076
≈ 213 k €
250 034
≈ 49,6 k €
4
2024
857 910
≈ 172 k €
66 127
≈ 13,3 k €
4
2023
562 707
≈ 114 k €
73 699
≈ 14,9 k €
5
2022
625 947
≈ 127 k €
132 655
≈ 26,9 k €
5
2021
330 603
≈ 67,2 k €
84 306
≈ 17,1 k €
5
2020
329 939
≈ 68,2 k €
143 453
≈ 29,7 k €
5
2019
298 459
≈ 62,9 k €
88 577
≈ 18,7 k €
5
2018
467 194
≈ 100 k €
115 022
≈ 24,7 k €
5
2017
935 748
≈ 205 k €
326 215
≈ 71,4 k €
7
2016
454 553
≈ 101 k €
125 454
≈ 27,9 k €
8
2015
553 485
≈ 125 k €
80 077
≈ 18 k €
8
2014
701 602
≈ 158 k €
70 119
≈ 15,8 k €
7
2013
735 012
≈ 166 k €
98 569
≈ 22,3 k €
6
2012
460 314
≈ 103 k €
48 059
≈ 10,8 k €
6

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

23,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

13,3%

Ratio de liquidité générale

6,81

Rotation des actifs

0,4

Chiffre d'affaires / salarié

269 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2001-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma EMPISAL SRL după CUI?

Cauți CUI 3890337. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EMPISAL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru EMPISAL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea EMPISAL SRL, CUI 3890337, nr. Reg. Com. J1993000364379, sediu Sat Văleni, Comuna Văleni, Vaslui.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are EMPISAL SRL în 2025?

EMPISAL SRL (CUI 3890337) a avut o marjă de profit net de 23,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).