Retour à la recherche

PLUMING INSTAL S.R.L.

Actif

PLUMING INSTAL S.R.L. este o firmă înființată în anul 2018 cu sediul în satul Baciu, comuna Baciu, județul Cluj. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 311.629 lei și un profit net de 96.286 lei cu 3 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 38785067 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°17611CAEN 4322 n°3898

Informations générales

NomPLUMING INSTAL S.R.L.
CUI38785067
N° d'immatriculationJ2018000321124
AdresseVulturului, 9, Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj
Code CAEN principal4322
Date d'immatriculation01/02/2018
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

312 k RON

vs 261 k RON

≈ 61,9 k €

Profit net (2025)

96,3 k RON

vs 48 k RON

≈ 19,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

96,9 k RON

vs 62,3 k RON

≈ 19,2 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
311 629
≈ 61,9 k €
96 286
≈ 19,1 k €
3
2024
261 474
≈ 52,6 k €
48 026
≈ 9,65 k €
3
2023
289 213
≈ 58,5 k €
87 861
≈ 17,8 k €
3
2022
219 723
≈ 44,6 k €
63 594
≈ 12,9 k €
3
2021
213 530
≈ 43,4 k €
60 629
≈ 12,3 k €
3
2020
262 020
≈ 54,2 k €
102 724
≈ 21,2 k €
4
2019
226 631
≈ 47,8 k €
21 473
≈ 4,53 k €
4
2018
152 345
≈ 32,7 k €
57 452
≈ 12,3 k €
4

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

30,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,4%

Ratio de liquidité générale

5,3

Rotation des actifs

2,65

Chiffre d'affaires / salarié

104 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma PLUMING INSTAL S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 38785067. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru PLUMING INSTAL S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru PLUMING INSTAL S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea PLUMING INSTAL S.R.L., CUI 38785067, nr. Reg. Com. J2018000321124, sediu Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are PLUMING INSTAL S.R.L. în 2025?

PLUMING INSTAL S.R.L. (CUI 38785067) a avut o marjă de profit net de 30,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).