Retour à la recherche

LIAMAR CONFORT S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

LIAMAR CONFORT S.R.L. este o firmă înființată în anul 2018 cu sediul în Sat Vişina, Comuna Vişina, Olt. Compania are ca activitate principală facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 38740065 · Santé financière

Classement en 2025 : Olt n°3240CAEN 5520 n°1115

Informations générales

NomLIAMAR CONFORT S.R.L.
CUI38740065
N° d'immatriculationJ2018000065286
AdresseFLORILOR, 19, Sat Vişina, Comuna Vişina, Olt
Code CAEN principal5520
Codes CAEN autorisés55205590
Date d'immatriculation25/01/2018
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Corabia
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
LIA MARIETAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

359 k RON

vs 501 k RON

≈ 71,2 k €

Profit net (2025)

157 k RON

vs 356 k RON

≈ 31,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

157 k RON

vs 356 k RON

≈ 31,2 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
358 632
≈ 71,2 k €
156 522
≈ 31,1 k €
1
2024
500 786
≈ 101 k €
355 592
≈ 71,5 k €
1
2023
569 796
≈ 115 k €
421 518
≈ 85,2 k €
2
2022
476 584
≈ 96,6 k €
346 872
≈ 70,3 k €
2
2021
496 769
≈ 101 k €
411 982
≈ 83,7 k €
1
2020
472 572
≈ 97,7 k €
368 311
≈ 76,1 k €
2
2019
612 700
≈ 129 k €
512 146
≈ 108 k €
1
2018
286 572
≈ 61,6 k €
235 635
≈ 50,6 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

43,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,7%

Ratio de liquidité générale

0,2

Rotation des actifs

0,78

Chiffre d'affaires / salarié

359 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2019-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LIAMAR CONFORT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 38740065. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LIAMAR CONFORT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LIAMAR CONFORT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea LIAMAR CONFORT S.R.L., CUI 38740065, nr. Reg. Com. J2018000065286, sediu Sat Vişina, Comuna Vişina, Olt.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LIAMAR CONFORT S.R.L. în 2025?

LIAMAR CONFORT S.R.L. (CUI 38740065) a avut o marjă de profit net de 43,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).