Retour à la recherche

CEVA FAIN S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

CEVA FAIN S.R.L. este o firmă înființată în anul 2018 cu sediul în Comuna Baciu, județul Cluj. Compania are ca activitate principală intermedierea în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific și a înregistrat o cifră de afaceri de 420.138 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 38677804 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°13961CAEN 4618 n°559

Informations générales

NomCEVA FAIN S.R.L.
CUI38677804
N° d'immatriculationJ2018000062126
AdresseJupiter, 17, Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj
Code CAEN principal4618
Codes CAEN autorisés461863917020
Date d'immatriculation11/01/2018
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BUBURUZ BOGDANadministrator
BUBURUZ SIMONAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

420 k RON

vs 361 k RON

≈ 83,4 k €

Profit net (2025)

207 k RON

vs 176 k RON

≈ 41,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

207 k RON

vs 176 k RON

≈ 41,1 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
420 138
≈ 83,4 k €
206 901
≈ 41,1 k €
1
2024
361 261
≈ 72,6 k €
175 741
≈ 35,3 k €
—
2023
261 019
≈ 52,8 k €
101 936
≈ 20,6 k €
1
2021
184 426
≈ 37,5 k €
121 442
≈ 24,7 k €
1
2020
82 816
≈ 17,1 k €
79 128
≈ 16,4 k €
1
2019
54 020
≈ 11,4 k €
-2 619
≈ -552 €
1
2018
13 071
≈ 2,81 k €
-2 806
≈ -603 €
2
2022Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

49,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

1,59

Rotation des actifs

0,92

Chiffre d'affaires / salarié

420 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2025-03-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma CEVA FAIN S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 38677804. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CEVA FAIN S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CEVA FAIN S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CEVA FAIN S.R.L., CUI 38677804, nr. Reg. Com. J2018000062126, sediu Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CEVA FAIN S.R.L. în 2025?

CEVA FAIN S.R.L. (CUI 38677804) a avut o marjă de profit net de 49,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).