Retour à la recherche

ENOVIS SYSTEMS S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

Enovis Systems S.R.L. este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în Sat Hlincea, Comuna Ciurea, Iași. Activitatea principală este codul CAEN 6202, reprezentând activități de consultanță în tehnologia informației.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 38622701 · Santé financière

Classement en 2025 : Iași n°15078CAEN 6202 n°1715

Informations générales

NomENOVIS SYSTEMS S.R.L.
CUI38622701
N° d'immatriculationJ2017003666229
AdresseŞTEFĂNIŢĂ LUPU, 245, Sat Hlincea, Comuna Ciurea, Iaşi
Code CAEN principal6210
Codes CAEN autorisés4619621062207020721072208559
Date d'immatriculation20/12/2017
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
TAMAŞ CRISTIANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

184 k RON

vs 126 k RON

≈ 36,6 k €

Profit net (2025)

72,7 k RON

vs 66 k RON

≈ 14,4 k €

Capitaluri proprii (2025)

256 k RON

vs 183 k RON

≈ 50,8 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
184 212
≈ 36,6 k €
72 719
≈ 14,4 k €
1
2024
126 350
≈ 25,4 k €
65 958
≈ 13,3 k €
1
2023
164 547
≈ 33,3 k €
90 671
≈ 18,3 k €
1
2022
153 492
≈ 31,1 k €
98 366
≈ 19,9 k €
1
2021
70 963
≈ 14,4 k €
696
≈ 141 €
1
2020
62 245
≈ 12,9 k €
21 279
≈ 4,4 k €
1
2019
34 600
≈ 7,29 k €
22 292
≈ 4,7 k €
0
2018
109 506
≈ 23,5 k €
58 643
≈ 12,6 k €
2
2017
900
≈ 197 €
701
≈ 153 €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

39,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

28,4%

Ratio de liquidité générale

2,28

Rotation des actifs

0,55

Chiffre d'affaires / salarié

184 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2021-10-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ENOVIS SYSTEMS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 38622701. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ENOVIS SYSTEMS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ENOVIS SYSTEMS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ENOVIS SYSTEMS S.R.L., CUI 38622701, nr. Reg. Com. J2017003666229, sediu Sat Hlincea, Comuna Ciurea, Iaşi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ENOVIS SYSTEMS S.R.L. în 2025?

ENOVIS SYSTEMS S.R.L. (CUI 38622701) a avut o marjă de profit net de 39,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).