Retour à la recherche

SVC TAX SOLUTIONS S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

SVC TAX SOLUTIONS S.R.L. este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este codul CAEN 6920 și firma a înregistrat o cifră de afaceri de 631.895 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 38612929 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°8779CAEN 6920 n°1405

Informations générales

NomSVC TAX SOLUTIONS S.R.L.
CUI38612929
N° d'immatriculationJ2017004687357
AdresseARADULUI, 36, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal6920
Codes CAEN autorisés631069207020749982108299
Date d'immatriculation18/12/2017
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

632 k RON

vs 629 k RON

≈ 125 k €

Profit net (2025)

331 k RON

vs 353 k RON

≈ 65,8 k €

Capitaluri proprii (2025)

332 k RON

vs 353 k RON

≈ 65,8 k €

Angajați (2025)

3

2025

632 k RON

+0%față de 2024Profit net331 k RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
2018116 k RONProfit net: 74,7 k RON
2019193 k RONProfit net: 103 k RON
2020260 k RONProfit net: 145 k RON
2021376 k RONProfit net: 219 k RON
2022491 k RONProfit net: 294 k RON
2023555 k RONProfit net: 325 k RON
2024629 k RONProfit net: 353 k RON
2025632 k RONProfit net: 331 k RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
631 895
≈ 125 k €
331 379
≈ 65,8 k €
3
2024
629 211
≈ 126 k €
353 025
≈ 71 k €
3
2023
555 357
≈ 112 k €
324 616
≈ 65,6 k €
3
2022
490 699
≈ 99,5 k €
293 770
≈ 59,6 k €
3
2021
376 207
≈ 76,5 k €
219 224
≈ 44,6 k €
3
2020
259 852
≈ 53,7 k €
145 089
≈ 30 k €
2
2019
192 752
≈ 40,6 k €
103 101
≈ 21,7 k €
2
2018
115 675
≈ 24,9 k €
74 660
≈ 16 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

52,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

2,43

Rotation des actifs

1,29

Chiffre d'affaires / salarié

211 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2021-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SVC TAX SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 38612929. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SVC TAX SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SVC TAX SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea SVC TAX SOLUTIONS S.R.L., CUI 38612929, nr. Reg. Com. J2017004687357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SVC TAX SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

SVC TAX SOLUTIONS S.R.L. (CUI 38612929) a avut o marjă de profit net de 52,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).