Retour à la recherche

UBI NET S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

UBI NET S.R.L. este o firmă înființată în anul 2017 cu sediul în sat Bucu, județul Ialomița. Compania are ca activitate principală telecomunicațiile prin rețele cu cablu, fără cablu și prin satelit.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 38451148 · Santé financière

Classement en 2025 : Ialomița n°2119CAEN 6110 n°254

Informations générales

NomUBI NET S.R.L.
CUI38451148
N° d'immatriculationJ2017000589219
AdresseBUCUREŞTI, 31, Sat Bucu, Comuna Bucu, Ialomiţa
Code CAEN principal6110
Date d'immatriculation06/11/2017
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ialomiţa
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

399 k RON

vs 318 k RON

≈ 79,3 k €

Profit net (2025)

188 k RON

vs 210 k RON

≈ 37,4 k €

Capitaluri proprii (2025)

189 k RON

vs 210 k RON

≈ 37,5 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
399 363
≈ 79,3 k €
188 479
≈ 37,4 k €
1
2024
318 392
≈ 64 k €
209 557
≈ 42,1 k €
1
2023
240 126
≈ 48,5 k €
59 809
≈ 12,1 k €
1
2022
127 701
≈ 25,9 k €
81 673
≈ 16,6 k €
1
2021
123 996
≈ 25,2 k €
73 333
≈ 14,9 k €
1
2020
188 445
≈ 39 k €
133 157
≈ 27,5 k €
1
2019
235 586
≈ 49,6 k €
182 860
≈ 38,5 k €
1
2018
163 511
≈ 35,1 k €
81 428
≈ 17,5 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

47,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,6%

Ratio de liquidité générale

0,86

Rotation des actifs

0,88

Chiffre d'affaires / salarié

399 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2025-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma UBI NET S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 38451148. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru UBI NET S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru UBI NET S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea UBI NET S.R.L., CUI 38451148, nr. Reg. Com. J2017000589219, sediu Sat Bucu, Comuna Bucu, Ialomiţa.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are UBI NET S.R.L. în 2025?

UBI NET S.R.L. (CUI 38451148) a avut o marjă de profit net de 47,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).