ULVAN CONSIGNMENT STOCK SRL
ULVAN CONSIGNMENT STOCK SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 6. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 1.498.754 lei și un profit net de 315.068 lei cu 7 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 38315 · Santé financière
Classement en 2025 : București n°24818CAEN 5210 n°163
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants légaux
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,46 M RON
≈ 289 k €
Profit net (2025)
161 k RON
≈ 32 k €
Capitaluri proprii (2025)
4,33 M RON
≈ 860 k €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 455 746 ≈ 289 k € | 161 179 ≈ 32 k € | 7 |
| 2024 | 1 498 754 ≈ 301 k € | 315 068 ≈ 63,3 k € | 7 |
| 2023 | 1 361 413 ≈ 275 k € | 318 468 ≈ 64,4 k € | 7 |
| 2022 | 1 275 325 ≈ 259 k € | 245 894 ≈ 49,9 k € | 7 |
| 2021 | 1 177 033 ≈ 239 k € | 195 284 ≈ 39,7 k € | 8 |
| 2020 | 1 327 559 ≈ 274 k € | 170 512 ≈ 35,3 k € | 9 |
| 2019 | 1 391 071 ≈ 293 k € | 316 759 ≈ 66,8 k € | 9 |
| 2018 | 1 377 624 ≈ 296 k € | 352 405 ≈ 75,7 k € | 10 |
| 2017 | 1 475 126 ≈ 323 k € | 253 624 ≈ 55,5 k € | 12 |
| 2016 | 1 231 237 ≈ 274 k € | 212 546 ≈ 47,3 k € | 9 |
| 2015 | 1 160 390 ≈ 261 k € | 69 765 ≈ 15,7 k € | 10 |
| 2014 | 1 318 436 ≈ 297 k € | 116 954 ≈ 26,3 k € | 11 |
| 2013 | 1 815 209 ≈ 411 k € | 301 639 ≈ 68,3 k € | 13 |
| 2012 | 2 279 455 ≈ 512 k € | 380 934 ≈ 85,5 k € | 13 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
11,1%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
3,7%
Ratio de liquidité générale
21,26
Rotation des actifs
0,32
Chiffre d'affaires / salarié
208 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 1993-07-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma ULVAN CONSIGNMENT STOCK SRL după CUI?
Cauți CUI 38315. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ULVAN CONSIGNMENT STOCK SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru ULVAN CONSIGNMENT STOCK SRL?
Datele de facturare sunt denumirea ULVAN CONSIGNMENT STOCK SRL, CUI 38315, nr. Reg. Com. J40/2297/1991, sediu Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are ULVAN CONSIGNMENT STOCK SRL în 2025?
ULVAN CONSIGNMENT STOCK SRL (CUI 38315) a avut o marjă de profit net de 11,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).