Retour à la recherche

DERMACARE PROESTET SRL

Actif

DERMACARE PROESTET SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în satul Bradu, comuna Bradu, județul Argeș. Activitatea principală este codul CAEN 8621, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 372.352 lei cu un profit net de 285.031 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 37862013 · Santé financière

Classement en 2025 : Argeș n°8045CAEN 8621 n°1653

Informations générales

NomDERMACARE PROESTET SRL
CUI37862013
N° d'immatriculationJ2017001599031
AdressePANDURI, 24, Sat Bradu, Comuna Bradu, Argeş
Code CAEN principal8621
Codes CAEN autorisés86218622
Date d'immatriculation29/06/2017
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

372 k RON

vs 105 k RON

≈ 73,9 k €

Profit net (2025)

285 k RON

vs 110 k RON

≈ 56,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

285 k RON

vs 122 k RON

≈ 56,6 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
372 352
≈ 73,9 k €
285 031
≈ 56,6 k €
1
2024
105 265
≈ 21,2 k €
110 099
≈ 22,1 k €
1
2023
77 512
≈ 15,7 k €
5 932
≈ 1,2 k €
1
2022
10 000
≈ 2,03 k €
6 212
≈ 1,26 k €
—
2021
—
0
≈ 0 €
—
2020
45 947
≈ 9,5 k €
1 756
≈ 363 €
1
2019
108 653
≈ 22,9 k €
53 759
≈ 11,3 k €
2
2018
74 816
≈ 16,1 k €
15 710
≈ 3,38 k €
3
2017
—
0
≈ 0 €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

76,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

1,64

Rotation des actifs

0,35

Chiffre d'affaires / salarié

372 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma DERMACARE PROESTET SRL după CUI?

Cauți CUI 37862013. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DERMACARE PROESTET SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru DERMACARE PROESTET SRL?

Datele de facturare sunt denumirea DERMACARE PROESTET SRL, CUI 37862013, nr. Reg. Com. J2017001599031, sediu Sat Bradu, Comuna Bradu, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are DERMACARE PROESTET SRL în 2025?

DERMACARE PROESTET SRL (CUI 37862013) a avut o marjă de profit net de 76,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).