Retour à la recherche

RESOURCE NETWORK S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

RESOURCE NETWORK S.R.L. este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în satul Arva, comuna Valea Călugărească, județul Prahova. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 7020 pentru consultanță în afaceri și management.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 37838732 · Santé financière

Classement en 2025 : Prahova n°6574CAEN 7020 n°1168

Informations générales

NomRESOURCE NETWORK S.R.L.
CUI37838732
N° d'immatriculationJ2019002400293
Adresse57, Sat Arva, Comuna Valea Călugărească, Prahova
Code CAEN principal7020
Date d'immatriculation16/07/2019
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

578 k RON

vs 362 k RON

≈ 115 k €

Profit net (2025)

350 k RON

vs 262 k RON

≈ 69,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

351 k RON

vs 262 k RON

≈ 69,6 k €

Angajați (2025)

0
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
578 399
≈ 115 k €
350 478
≈ 69,6 k €
0
2024
362 103
≈ 72,8 k €
261 792
≈ 52,6 k €
—
2023
—
-1 528
≈ -309 €
—
2022
—
-661
≈ -134 €
—
2021
—
-437
≈ -88,8 €
—
2020
3 000
≈ 620 €
-1 091
≈ -226 €
—
2019
3 000
≈ 632 €
-13 847
≈ -2,92 k €
—
2018
23 258
≈ 5 k €
21 794
≈ 4,68 k €
—
2017
8 158
≈ 1,79 k €
-4 322
≈ -946 €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

60,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

10,64

Rotation des actifs

1,5

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2025-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RESOURCE NETWORK S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 37838732. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RESOURCE NETWORK S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RESOURCE NETWORK S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RESOURCE NETWORK S.R.L., CUI 37838732, nr. Reg. Com. J2019002400293, sediu Sat Arva, Comuna Valea Călugărească, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RESOURCE NETWORK S.R.L. în 2025?

RESOURCE NETWORK S.R.L. (CUI 37838732) a avut o marjă de profit net de 60,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).