Retour à la recherche

ILIES SAP PAVIMENTE SRL

ActifAssujetti à la TVA

ILIES SAP PAVIMENTE SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în satul Corod, județul Galați. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 4333 și în anul 2025 a înregistrat o cifră de afaceri de 884.384 lei cu 5 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 37719839 · Santé financière

Classement en 2025 : Galați n°2890CAEN 4333 n°376

Informations générales

NomILIES SAP PAVIMENTE SRL
CUI37719839
N° d'immatriculationJ2017000960177
Adresse1 DECEMBRIE 1918, 11, Sat Corod, Comuna Corod, Galaţi
Code CAEN principal4333
Codes CAEN autorisés41004311432343244333
Date d'immatriculation08.06.2017
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Tecuci
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
FULGER AURELadministrator
FULGER GINAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

884 k RON

vs 565 k RON

≈ 176 k €

Profit net (2025)

311 k RON

vs 63,3 k RON

≈ 61,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

409 k RON

vs 409 k RON

≈ 81,1 k €

Angajați (2025)

5
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
884 384
≈ 176 k €
310 936
≈ 61,7 k €
5
2024
565 469
≈ 114 k €
63 267
≈ 12,7 k €
5
2023
579 496
≈ 117 k €
119 505
≈ 24,2 k €
4
2022
582 310
≈ 118 k €
116 565
≈ 23,6 k €
6
2021
629 073
≈ 128 k €
299 244
≈ 60,8 k €
5
2020
255 945
≈ 52,9 k €
117 698
≈ 24,3 k €
2
2019
152 650
≈ 32,2 k €
605
≈ 127 €
1
2018
170 969
≈ 36,7 k €
90 116
≈ 19,4 k €
1
2017
98 069
≈ 21,5 k €
61 180
≈ 13,4 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

35,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

76,1%

Ratio de liquidité générale

7,9

Rotation des actifs

1,93

Chiffre d'affaires / salarié

177 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2021-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ILIES SAP PAVIMENTE SRL după CUI?

Cauți CUI 37719839. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ILIES SAP PAVIMENTE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ILIES SAP PAVIMENTE SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ILIES SAP PAVIMENTE SRL, CUI 37719839, nr. Reg. Com. J2017000960177, sediu Sat Corod, Comuna Corod, Galaţi.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ILIES SAP PAVIMENTE SRL în 2025?

ILIES SAP PAVIMENTE SRL (CUI 37719839) a avut o marjă de profit net de 35,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).