KINETOTIM VFA SRL
KINETOTIM VFA SRL este o companie cu sediul în municipiul Timișoara înființată în anul 2017. În anul 2024 compania a înregistrat o cifră de afaceri de 108.374 lei și un profit net de -31.720 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 37582749 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°21845CAEN 8690 n°1826
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
118 k RON
≈ 23,4 k €
Profit net (2025)
18,4 k RON
≈ 3,64 k €
Capitaluri proprii (2025)
-47,9 k RON
≈ -9,51 k €
Angajați (2025)
2025
118 k RON
| 2017 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: -5,98 k RON |
|---|---|---|
| 2018 | 114 k RON | Profit net: -4,97 k RON |
| 2019 | 126 k RON | Profit net: 3,91 k RON |
| 2020 | 76,2 k RON | Profit net: -34 k RON |
| 2021 | 83,9 k RON | Profit net: -3,48 k RON |
| 2022 | 83 k RON | Profit net: 1,08 k RON |
| 2023 | 110 k RON | Profit net: 8,67 k RON |
| 2024 | 108 k RON | Profit net: -31,7 k RON |
| 2025 | 118 k RON | Profit net: 18,4 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 117 951 ≈ 23,4 k € | 18 350 ≈ 3,64 k € | 1 |
| 2024 | 108 374 ≈ 21,8 k € | -31 720 ≈ -6,38 k € | 2 |
| 2023 | 109 595 ≈ 22,2 k € | 8 670 ≈ 1,75 k € | 1 |
| 2022 | 83 030 ≈ 16,8 k € | 1 084 ≈ 220 € | 1 |
| 2021 | 83 930 ≈ 17,1 k € | -3 477 ≈ -707 € | 2 |
| 2020 | 76 210 ≈ 15,8 k € | -33 993 ≈ -7,03 k € | 2 |
| 2019 | 126 292 ≈ 26,6 k € | 3 908 ≈ 824 € | 2 |
| 2018 | 114 311 ≈ 24,6 k € | -4 971 ≈ -1,07 k € | 3 |
| 2017 | — | -5 984 ≈ -1,31 k € | — |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
15,6%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
—
Ratio de liquidité générale
-0,08
Rotation des actifs
3,91
Chiffre d'affaires / salarié
118 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
- COOPERATIVA AGRICOLA REGIUNEA VEST(Timiş)
- IGIENA MAGIC STYLE SOCIETATE COOPERATIVĂ(Braşov)
- BIOVIDA COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Timiş)
- IGIENA HAIR STYLING SOCIETATE COOPERATIVĂ(Braşov)
- AGRICOM ARMENOPOLIS COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Cluj)
- TRICOLOR COOPERATIVA AGRICOLĂ(Giurgiu)
- AGAPE IZABELA-PATRICIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ(Timiş)
- AGRICULTORUL BĂNĂŢEAN COOPERATIVĂ AGRICOLĂ(Timiş)
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- BEAUTY AMOUR SRL
Administrateur commun : VASILIE FLORINA-AURELIA
Întrebări frecvente
Cum verific firma KINETOTIM VFA SRL după CUI?
Cauți CUI 37582749. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru KINETOTIM VFA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru KINETOTIM VFA SRL?
Datele de facturare sunt denumirea KINETOTIM VFA SRL, CUI 37582749, nr. Reg. Com. J35/1833/2017, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are KINETOTIM VFA SRL în 2025?
KINETOTIM VFA SRL (CUI 37582749) a avut o marjă de profit net de 15,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).