Retour à la recherche

ARCHITECHNICA STUDIO SRL

ActifAssujetti à la TVA

ARCHITECHNICA STUDIO SRL este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 490.999 lei și un profit net de 212.329 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 37534679 · Santé financière

Classement en 2025 : Hunedoara n°2902CAEN 7111 n°1243

Informations générales

NomARCHITECHNICA STUDIO SRL
CUI37534679
N° d'immatriculationJ2017000648204
AdresseTITU MAIORESCU, 25, Municipiul Deva, Hunedoara
Code CAEN principal7111
Codes CAEN autorisés7111711274308210
Date d'immatriculation09/05/2017
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
JUNIE DAN-CIPRIANadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

491 k RON

vs 258 k RON

≈ 97,5 k €

Profit net (2025)

212 k RON

vs 134 k RON

≈ 42,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

213 k RON

vs 239 k RON

≈ 42,2 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
490 999
≈ 97,5 k €
212 329
≈ 42,1 k €
1
2024
258 413
≈ 51,9 k €
133 713
≈ 26,9 k €
1
2023
180 878
≈ 36,6 k €
135 469
≈ 27,4 k €
1
2022
168 582
≈ 34,2 k €
145 316
≈ 29,5 k €
1
2021
134 407
≈ 27,3 k €
121 546
≈ 24,7 k €
—
2020
129 292
≈ 26,7 k €
119 653
≈ 24,7 k €
—
2019
130 339
≈ 27,5 k €
106 880
≈ 22,5 k €
—
2018
124 583
≈ 26,8 k €
111 779
≈ 24 k €
—
2017
77 788
≈ 17 k €
68 100
≈ 14,9 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

43,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

1,6

Rotation des actifs

1,21

Chiffre d'affaires / salarié

491 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2024-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ARCHITECHNICA STUDIO SRL după CUI?

Cauți CUI 37534679. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ARCHITECHNICA STUDIO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ARCHITECHNICA STUDIO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ARCHITECHNICA STUDIO SRL, CUI 37534679, nr. Reg. Com. J2017000648204, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ARCHITECHNICA STUDIO SRL în 2025?

ARCHITECHNICA STUDIO SRL (CUI 37534679) a avut o marjă de profit net de 43,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).