Retour à la recherche

V.R.G. S.A.

ActifAssujetti à la TVA

V.R.G. S.A. este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în localitatea Viișoara, județul Bistrița-Năsăud. Activitatea principală este fabricarea materialului rulant, având o cifră de afaceri de 9.291.847 lei și 38 angajați în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 3696587 · Santé financière

Distincții top 101 distincție · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Bistrița-Năsăud n°368CAEN 3020 n°17

Informations générales

NomV.R.G. S.A.
CUI3696587
N° d'immatriculationJ1991000648068
AdresseDEALUL VIILOR, 7, Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud
Code CAEN principal3020
Date d'immatriculation11/10/1991
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Forme juridiqueSA
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BADIU MARIUSmembru în directorat
CONEA LUMINIȚAmembru în consiliul de supraveghere
TONIUC DANIEL SORINmembru în directorat
FECHETE ALEXANDRU MACEDONmembru în consiliul de supraveghere
BIRTA MARGARETAmembru în directorat
PĂDUREANU MARIANAmembru în consiliul de supraveghere

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

9,29 M RON

vs 5,6 M RON

≈ 1,84 M €

Profit net (2025)

502 k RON

vs 53,7 k RON

≈ 99,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

3,56 M RON

vs 3,48 M RON

≈ 706 k €

Angajați (2025)

38
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
9 291 847
≈ 1,84 M €
501 715
≈ 99,6 k €
38
2024
5 603 917
≈ 1,13 M €
53 729
≈ 10,8 k €
35
2023
3 947 252
≈ 798 k €
22 839
≈ 4,62 k €
35
2022
5 266 478
≈ 1,07 M €
276 663
≈ 56,1 k €
38
2021
5 765 842
≈ 1,17 M €
152 286
≈ 30,9 k €
40
2020
7 962 182
≈ 1,65 M €
351 368
≈ 72,6 k €
38
2019
4 013 147
≈ 846 k €
-568 047
≈ -120 k €
37
2018
4 985 705
≈ 1,07 M €
58 840
≈ 12,6 k €
42
2017
6 182 703
≈ 1,35 M €
251 385
≈ 55 k €
44
2016
5 581 303
≈ 1,24 M €
210 623
≈ 46,9 k €
45
2015
2 227 134
≈ 501 k €
-2 694 713
≈ -606 k €
46
2014
11 226 836
≈ 2,53 M €
1 192 894
≈ 268 k €
95
2013
15 168 414
≈ 3,43 M €
2 047 345
≈ 463 k €
106
2012
3 884 845
≈ 872 k €
5 531
≈ 1,24 k €
60

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

5,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

14,1%

Ratio de liquidité générale

1,13

Rotation des actifs

0,98

Chiffre d'affaires / salarié

245 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma V.R.G. S.A. după CUI?

Cauți CUI 3696587. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru V.R.G. S.A.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru V.R.G. S.A.?

Datele de facturare sunt denumirea V.R.G. S.A., CUI 3696587, nr. Reg. Com. J1991000648068, sediu Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are V.R.G. S.A. în 2025?

V.R.G. S.A. (CUI 3696587) a avut o marjă de profit net de 5,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).