Retour à la recherche

ROSIBAS FLUID S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

ROSIBAS FLUID S.R.L. este o companie înființată în anul 2017 cu sediul în satul Solovăstru, județul Mureș. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 4312 pentru lucrări de pregătire a terenului.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 36955807 · Santé financière

Classement en 2025 : Mureș n°1924CAEN 4312 n°187

Informations générales

NomROSIBAS FLUID S.R.L.
CUI36955807
N° d'immatriculationJ2017000086266
AdresseSOLOVĂSTRU, 200 C, Sat Solovăstru, Comuna Solovăstru, Mureş
Code CAEN principal4312
Date d'immatriculation27/01/2017
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Reghin
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
GLIGA SABIN-FLORINadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,33 M RON

vs 1,51 M RON

≈ 462 k €

Profit net (2025)

299 k RON

vs 171 k RON

≈ 59,4 k €

Capitaluri proprii (2025)

322 k RON

vs 530 k RON

≈ 64 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 327 744
≈ 462 k €
299 114
≈ 59,4 k €
1
2024
1 505 296
≈ 303 k €
170 659
≈ 34,3 k €
1
2023
252 000
≈ 50,9 k €
59 213
≈ 12 k €
6
2022
509 980
≈ 103 k €
353 214
≈ 71,6 k €
3
2021
556 426
≈ 113 k €
384 067
≈ 78,1 k €
4
2020
273 000
≈ 56,4 k €
-51 916
≈ -10,7 k €
11
2019
252 082
≈ 53,1 k €
136 050
≈ 28,7 k €
3
2018
26 761
≈ 5,75 k €
13 492
≈ 2,9 k €
4
2017
206 028
≈ 45,1 k €
51 192
≈ 11,2 k €
6

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

12,8%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

92,8%

Ratio de liquidité générale

1,48

Rotation des actifs

2,48

Chiffre d'affaires / salarié

2,33 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2021-12-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ROSIBAS FLUID S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 36955807. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ROSIBAS FLUID S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ROSIBAS FLUID S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea ROSIBAS FLUID S.R.L., CUI 36955807, nr. Reg. Com. J2017000086266, sediu Sat Solovăstru, Comuna Solovăstru, Mureş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ROSIBAS FLUID S.R.L. în 2025?

ROSIBAS FLUID S.R.L. (CUI 36955807) a avut o marjă de profit net de 12,8% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).