Retour à la recherche

FUSION SERVICES SRL

ActifAssujetti à la TVA

FUSION SERVICES SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în București Sectorul 5. Pentru anul 2025, cifra de afaceri a fost de 301.373 lei și profitul net de 91.811 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 36828161 · Santé financière

Classement en 2025 : București n°63242CAEN 8299 n°3451

Informations générales

NomFUSION SERVICES SRL
CUI36828161
N° d'immatriculationJ2016016253404
AdresseSERG. ION NUŢU, 44, Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti
Code CAEN principal8299
Codes CAEN autorisés4360681168206831683270208299
Date d'immatriculation12/12/2016
Administration fiscaleAdministraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

301 k RON

vs 201 k RON

≈ 59,8 k €

Profit net (2025)

91,8 k RON

vs 29,2 k RON

≈ 18,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

533 k RON

vs 441 k RON

≈ 106 k €

Angajați (2025)

1

2025

301 k RON

+50%față de 2024Profit net91,8 k RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20169,04 k RONProfit net: 8,77 k RON
201764,2 k RONProfit net: 41,1 k RON
201889,5 k RONProfit net: 60,9 k RON
201922,7 k RONProfit net: -7,75 k RON
202080,2 k RONProfit net: 64,8 k RON
2021102 k RONProfit net: 67 k RON
2022198 k RONProfit net: 160 k RON
2023214 k RONProfit net: 114 k RON
2024201 k RONProfit net: 29,2 k RON
2025301 k RONProfit net: 91,8 k RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
301 373
≈ 59,8 k €
91 811
≈ 18,2 k €
1
2024
201 017
≈ 40,4 k €
29 171
≈ 5,86 k €
1
2023
213 749
≈ 43,2 k €
113 665
≈ 23 k €
1
2022
197 552
≈ 40,1 k €
159 754
≈ 32,4 k €
1
2021
101 656
≈ 20,7 k €
66 971
≈ 13,6 k €
—
2020
80 202
≈ 16,6 k €
64 771
≈ 13,4 k €
—
2019
22 726
≈ 4,79 k €
-7 745
≈ -1,63 k €
—
2018
89 531
≈ 19,2 k €
60 881
≈ 13,1 k €
—
2017
64 207
≈ 14,1 k €
41 081
≈ 8,99 k €
—
2016
9 039
≈ 2,01 k €
8 768
≈ 1,95 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

30,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

17,2%

Ratio de liquidité générale

0,16

Rotation des actifs

0,28

Chiffre d'affaires / salarié

301 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2021-04-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma FUSION SERVICES SRL după CUI?

Cauți CUI 36828161. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FUSION SERVICES SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FUSION SERVICES SRL?

Datele de facturare sunt denumirea FUSION SERVICES SRL, CUI 36828161, nr. Reg. Com. J2016016253404, sediu Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FUSION SERVICES SRL în 2025?

FUSION SERVICES SRL (CUI 36828161) a avut o marjă de profit net de 30,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).