Retour à la recherche

SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COMART

ActifAssujetti à la TVA

SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COMART este o entitate înființată în anul 2005 cu sediul în București Sectorul 1. În anul 2025, societatea a înregistrat o cifră de afaceri de 4.105.193 lei, un profit net de 481.353 lei și 50 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 3678 · Santé financière

Classement en 2025 : București n°12783CAEN 1520 n°84

Informations générales

NomSOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COMART
CUI3678
N° d'immatriculationC2005000009407
AdresseStr. TURDA, 48, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Code CAEN principal1520
Date d'immatriculation05/07/2005
Administration fiscaleAdministraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forme juridiqueSC
Forme de propriétéPROPR.COOPERATISTA-COOPERATIVE MESTESUGARESTI
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

4,11 M RON

vs 4,21 M RON

≈ 815 k €

Profit net (2025)

481 k RON

vs -755 k RON

≈ 95,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

2,65 M RON

vs 3,08 M RON

≈ 525 k €

Angajați (2025)

50
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
4 105 193
≈ 815 k €
481 353
≈ 95,5 k €
50
2024
4 205 080
≈ 845 k €
-755 231
≈ -152 k €
52
2023
3 891 463
≈ 787 k €
-713 847
≈ -144 k €
56
2022
3 900 764
≈ 791 k €
-566 864
≈ -115 k €
56
2021
3 618 031
≈ 735 k €
-491 964
≈ -100 k €
60
2020
3 080 971
≈ 637 k €
-324 287
≈ -67 k €
66
2019
4 087 175
≈ 861 k €
-590 830
≈ -125 k €
71
2018
3 468 681
≈ 745 k €
-756 946
≈ -163 k €
78
2017
3 628 527
≈ 794 k €
-365 980
≈ -80,1 k €
84
2016
3 776 979
≈ 841 k €
-696 218
≈ -155 k €
94
2015
4 243 632
≈ 955 k €
-428 977
≈ -96,5 k €
111
2014
4 525 250
≈ 1,02 M €
11 823
≈ 2,66 k €
122
2013
5 069 616
≈ 1,15 M €
276 786
≈ 62,6 k €
128
2012
5 190 422
≈ 1,16 M €
390 472
≈ 87,6 k €
135

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

11,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

18,2%

Ratio de liquidité générale

2,65

Rotation des actifs

1,09

Chiffre d'affaires / salarié

82,1 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COMART după CUI?

Cauți CUI 3678. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COMART: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COMART?

Datele de facturare sunt denumirea SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COMART, CUI 3678, nr. Reg. Com. C2005000009407, sediu Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COMART în 2025?

SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA COMART (CUI 3678) a avut o marjă de profit net de 11,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).