Retour à la recherche

XPS GIAS VEST S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

XPS GIAS VEST S.R.L. este o firmă înființată în anul 2021 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Activitatea principală este intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 36746118 · Santé financière

Classement en 2025 : Hunedoara n°4179CAEN 4613 n°586

Informations générales

NomXPS GIAS VEST S.R.L.
CUI36746118
N° d'immatriculationJ2021000192203
AdresseMIHAI EMINESCU, Municipiul Deva, Hunedoara
Code CAEN principal4613
Date d'immatriculation09/02/2021
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
PODARU COSTELadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

290 k RON

vs 216 k RON

≈ 57,5 k €

Profit net (2025)

198 k RON

vs 142 k RON

≈ 39,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

198 k RON

vs 142 k RON

≈ 39,4 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
289 769
≈ 57,5 k €
198 082
≈ 39,3 k €
1
2024
216 380
≈ 43,5 k €
141 542
≈ 28,5 k €
1
2023
171 032
≈ 34,6 k €
112 309
≈ 22,7 k €
1
2022
277 931
≈ 56,4 k €
85 833
≈ 17,4 k €
1
2021
140 994
≈ 28,7 k €
56 573
≈ 11,5 k €
1
2017
82 433
≈ 18 k €
15 023
≈ 3,29 k €
1
2016
0
≈ 0 €
-2 020
≈ -450 €
0

Source: ANAF bilanț · mis à jour 30 juillet 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

68,4%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

9,44

Rotation des actifs

1,31

Chiffre d'affaires / salarié

290 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2022-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma XPS GIAS VEST S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 36746118. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru XPS GIAS VEST S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru XPS GIAS VEST S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea XPS GIAS VEST S.R.L., CUI 36746118, nr. Reg. Com. J2021000192203, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are XPS GIAS VEST S.R.L. în 2025?

XPS GIAS VEST S.R.L. (CUI 36746118) a avut o marjă de profit net de 68,4% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).