Retour à la recherche

ONCO-FARM-PRO SRL

ActifAssujetti à la TVA

ONCO-FARM-PRO SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în Sat Cârcea, Comuna Cârcea, Dolj. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 7211 pentru cercetare-dezvoltare în biotehnologie.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 36515873 · Santé financière

Classement en 2025 : Dolj n°6564CAEN 7211 n°31

Informations générales

NomONCO-FARM-PRO SRL
CUI36515873
N° d'immatriculationJ2016001726166
Adresse3 SILOZ, 16, Sat Cârcea, Comuna Cârcea, Dolj
Code CAEN principal7210
Date d'immatriculation12/09/2016
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

367 k RON

vs 393 k RON

≈ 72,9 k €

Profit net (2025)

282 k RON

vs 343 k RON

≈ 55,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

283 k RON

vs 345 k RON

≈ 56,2 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
367 071
≈ 72,9 k €
281 702
≈ 55,9 k €
1
2024
392 973
≈ 79 k €
343 079
≈ 69 k €
1
2023
331 521
≈ 67 k €
283 642
≈ 57,3 k €
1
2022
52 276
≈ 10,6 k €
49 752
≈ 10,1 k €
1
2021
63 393
≈ 12,9 k €
59 774
≈ 12,1 k €
—
2020
58 880
≈ 12,2 k €
54 315
≈ 11,2 k €
—
2019
2 027
≈ 427 €
497
≈ 105 €
—
2018
3 929
≈ 844 €
3 501
≈ 752 €
—
2017
2 286
≈ 500 €
2 217
≈ 485 €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

76,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,4%

Ratio de liquidité générale

0,83

Rotation des actifs

0,45

Chiffre d'affaires / salarié

367 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2024-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ONCO-FARM-PRO SRL după CUI?

Cauți CUI 36515873. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ONCO-FARM-PRO SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ONCO-FARM-PRO SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ONCO-FARM-PRO SRL, CUI 36515873, nr. Reg. Com. J2016001726166, sediu Sat Cârcea, Comuna Cârcea, Dolj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ONCO-FARM-PRO SRL în 2025?

ONCO-FARM-PRO SRL (CUI 36515873) a avut o marjă de profit net de 76,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).