VABISCAN DRN SRL
VABISCAN DRN SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în Municipiul Timișoara. Activitatea principală este transporturile rutiere de mărfuri conform codului CAEN 4941.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 36439423 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°3226CAEN 4941 n°4829
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
2,64 M RON
≈ 524 k €
Profit net (2025)
230 k RON
≈ 45,7 k €
Capitaluri proprii (2025)
230 k RON
≈ 45,7 k €
Angajați (2025)
2025
2,64 M RON
| 2016 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: -326 RON |
|---|---|---|
| 2017 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: -3,68 k RON |
| 2018 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: -1,96 k RON |
| 2019 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: -12,2 k RON |
| 2020 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: -19,4 k RON |
| 2021 | 1,85 M RON | Profit net: 569 k RON |
| 2022 | 1,93 M RON | Profit net: 495 k RON |
| 2023 | 1,88 M RON | Profit net: 612 k RON |
| 2024 | 2,72 M RON | Profit net: 536 k RON |
| 2025 | 2,64 M RON | Profit net: 230 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 637 881 ≈ 524 k € | 230 050 ≈ 45,7 k € | 9 |
| 2024 | 2 720 339 ≈ 547 k € | 536 283 ≈ 108 k € | 8 |
| 2023 | 1 883 812 ≈ 381 k € | 612 107 ≈ 124 k € | 5 |
| 2022 | 1 931 828 ≈ 392 k € | 495 177 ≈ 100 k € | 5 |
| 2021 | 1 851 081 ≈ 376 k € | 569 448 ≈ 116 k € | 4 |
| 2020 | — | -19 403 ≈ -4,01 k € | 1 |
| 2019 | — | -12 188 ≈ -2,57 k € | — |
| 2018 | — | -1 963 ≈ -422 € | — |
| 2017 | — | -3 676 ≈ -805 € | 1 |
| 2016 | — | -326 ≈ -72,6 € | 1 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
8,7%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
99,9%
Ratio de liquidité générale
0,66
Rotation des actifs
3,29
Chiffre d'affaires / salarié
293 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- NASUIA BOGDANI TRANS SRL
Administrateur commun : NĂSUIA DANIEL-COSMIN
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2020-10-09 | — | |
| 2017-03-21 | 2018-10-31 | Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.e) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare |
Întrebări frecvente
Cum verific firma VABISCAN DRN SRL după CUI?
Cauți CUI 36439423. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VABISCAN DRN SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru VABISCAN DRN SRL?
Datele de facturare sunt denumirea VABISCAN DRN SRL, CUI 36439423, nr. Reg. Com. J2016002344354, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are VABISCAN DRN SRL în 2025?
VABISCAN DRN SRL (CUI 36439423) a avut o marjă de profit net de 8,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).