Retour à la recherche

ONE CONTRACTING SRL

ActifAssujetti à la TVA

ONE CONTRACTING SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în municipiul Deva, județul Hunedoara. Activitatea principală este clasificată la codul CAEN 7112 și înregistrează cifra de afaceri de 460.804 lei pentru anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 36325631 · Santé financière

Classement en 2025 : Hunedoara n°3016CAEN 7112 n°4832

Informations générales

NomONE CONTRACTING SRL
CUI36325631
N° d'immatriculationJ2016000790201
AdresseGHEORGHE LAZĂR, 1B, Municipiul Deva, Hunedoara
Code CAEN principal7112
Codes CAEN autorisés7020711171127412
Date d'immatriculation18/07/2016
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Hunedoara
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
SUPURAN VLADadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

461 k RON

vs 482 k RON

≈ 91,5 k €

Profit net (2025)

325 k RON

vs 355 k RON

≈ 64,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

325 k RON

vs 608 k RON

≈ 64,5 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
460 804
≈ 91,5 k €
324 769
≈ 64,5 k €
1
2024
482 317
≈ 97 k €
354 871
≈ 71,3 k €
1
2023
443 027
≈ 89,6 k €
297 835
≈ 60,2 k €
1
2022
297 572
≈ 60,3 k €
189 758
≈ 38,5 k €
1
2021
189 867
≈ 38,6 k €
76 710
≈ 15,6 k €
1
2020
166 290
≈ 34,4 k €
69 474
≈ 14,4 k €
1
2019
200 399
≈ 42,2 k €
98 913
≈ 20,8 k €
1
2018
276 702
≈ 59,5 k €
142 615
≈ 30,6 k €
1
2017
192 652
≈ 42,2 k €
72 789
≈ 15,9 k €
1
2016
118 349
≈ 26,4 k €
85 709
≈ 19,1 k €
0

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

70,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

1,61

Rotation des actifs

0,63

Chiffre d'affaires / salarié

461 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2023-06-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma ONE CONTRACTING SRL după CUI?

Cauți CUI 36325631. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru ONE CONTRACTING SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru ONE CONTRACTING SRL?

Datele de facturare sunt denumirea ONE CONTRACTING SRL, CUI 36325631, nr. Reg. Com. J2016000790201, sediu Municipiul Deva, Hunedoara.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are ONE CONTRACTING SRL în 2025?

ONE CONTRACTING SRL (CUI 36325631) a avut o marjă de profit net de 70,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).