EASY TRACK MONITORIZARE SRL
EASY TRACK MONITORIZARE SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 4.067.932 lei și un profit net de 1.355.262 lei cu 5 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 36234649 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°2307CAEN 6190 n°64
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
4,07 M RON
≈ 807 k €
Profit net (2025)
1,36 M RON
≈ 269 k €
Capitaluri proprii (2025)
1,36 M RON
≈ 269 k €
Angajați (2025)
2025
4,07 M RON
| 2016 | 121 k RON | Profit net: 44,8 k RON |
|---|---|---|
| 2017 | 322 k RON | Profit net: 140 k RON |
| 2018 | 620 k RON | Profit net: 323 k RON |
| 2019 | 1,29 M RON | Profit net: 677 k RON |
| 2020 | 1,65 M RON | Profit net: 769 k RON |
| 2021 | 2,79 M RON | Profit net: 1,2 M RON |
| 2022 | 3,21 M RON | Profit net: 1,32 M RON |
| 2023 | 3,57 M RON | Profit net: 1,33 M RON |
| 2024 | 3,76 M RON | Profit net: 1,24 M RON |
| 2025 | 4,07 M RON | Profit net: 1,36 M RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 4 067 932 ≈ 807 k € | 1 355 262 ≈ 269 k € | 5 |
| 2024 | 3 759 187 ≈ 756 k € | 1 235 642 ≈ 248 k € | 5 |
| 2023 | 3 572 651 ≈ 722 k € | 1 325 629 ≈ 268 k € | 3 |
| 2022 | 3 209 140 ≈ 651 k € | 1 315 357 ≈ 267 k € | 3 |
| 2021 | 2 792 025 ≈ 567 k € | 1 202 805 ≈ 244 k € | 4 |
| 2020 | 1 645 949 ≈ 340 k € | 769 186 ≈ 159 k € | 3 |
| 2019 | 1 285 334 ≈ 271 k € | 676 765 ≈ 143 k € | 2 |
| 2018 | 620 473 ≈ 133 k € | 322 627 ≈ 69,3 k € | 1 |
| 2017 | 321 530 ≈ 70,4 k € | 139 560 ≈ 30,6 k € | 1 |
| 2016 | 121 150 ≈ 27 k € | 44 842 ≈ 9,99 k € | 1 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
33,3%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
99,9%
Ratio de liquidité générale
1,69
Rotation des actifs
1,28
Chiffre d'affaires / salarié
814 k RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Entreprises avec des administrateurs communs
- EASY TRACK SERVICES SRL
Administrateur commun : MURGULESCU COSMINA MARIA NARCISA
- EASYTRACK SOLUTIONS SRL
Administrateur commun : MURGULESCU COSMINA MARIA NARCISA
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2016-07-28 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma EASY TRACK MONITORIZARE SRL după CUI?
Cauți CUI 36234649. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru EASY TRACK MONITORIZARE SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru EASY TRACK MONITORIZARE SRL?
Datele de facturare sunt denumirea EASY TRACK MONITORIZARE SRL, CUI 36234649, nr. Reg. Com. J2016001837350, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are EASY TRACK MONITORIZARE SRL în 2025?
EASY TRACK MONITORIZARE SRL (CUI 36234649) a avut o marjă de profit net de 33,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).