SANAMED DEDA SRL
SANAMED DEDA SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în satul Ivănești, comuna Livezeni, județul Mureș. Activitatea principală este codul CAEN 8622, iar în anul 2024 cifra de afaceri a fost de 116.025 lei cu un profit net de 15.624 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 35808948 · Santé financière
Classement en 2025 : Mureș n°13346CAEN 8622 n°9905
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Non assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
67,2 k RON
≈ 13,3 k €
Profit net (2025)
-29,9 k RON
≈ -5,93 k €
Capitaluri proprii (2025)
7,91 k RON
≈ 1,57 k €
Angajați (2025)
2025
67,2 k RON
| 2016 | 181 k RON | Profit net: 23,5 k RON |
|---|---|---|
| 2017 | 377 k RON | Profit net: 109 k RON |
| 2018 | 393 k RON | Profit net: 131 k RON |
| 2019 | 470 k RON | Profit net: 171 k RON |
| 2020 | 355 k RON | Profit net: 97,4 k RON |
| 2021 | 97,6 k RON | Profit net: -14,1 k RON |
| 2022 | 131 k RON | Profit net: 25,5 k RON |
| 2023 | 108 k RON | Profit net: 21,1 k RON |
| 2024 | 116 k RON | Profit net: 15,6 k RON |
| 2025 | 67,2 k RON | Profit net: -29,9 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 67 175 ≈ 13,3 k € | -29 885 ≈ -5,93 k € | 1 |
| 2024 | 116 025 ≈ 23,3 k € | 15 624 ≈ 3,14 k € | 1 |
| 2023 | 107 913 ≈ 21,8 k € | 21 096 ≈ 4,26 k € | 1 |
| 2022 | 130 626 ≈ 26,5 k € | 25 544 ≈ 5,18 k € | 1 |
| 2021 | 97 622 ≈ 19,8 k € | -14 130 ≈ -2,87 k € | 1 |
| 2020 | 354 877 ≈ 73,4 k € | 97 373 ≈ 20,1 k € | 5 |
| 2019 | 470 270 ≈ 99,1 k € | 171 021 ≈ 36 k € | 5 |
| 2018 | 393 382 ≈ 84,5 k € | 130 770 ≈ 28,1 k € | 5 |
| 2017 | 376 763 ≈ 82,5 k € | 109 389 ≈ 23,9 k € | 6 |
| 2016 | 180 527 ≈ 40,2 k € | 23 458 ≈ 5,22 k € | 5 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
-44,5%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
-378%
Ratio de liquidité générale
1,11
Rotation des actifs
0,93
Chiffre d'affaires / salarié
67,2 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Entreprises avec des administrateurs communs
- ACADEMICA BISTRO S.R.L.
Administrateur commun : MARIAN DRAGOŞ-IOAN
- ANDOFARM SRL
Administrateur commun : MARIAN DRAGOŞ-IOAN
- ART CONSTRUCT MURES S.R.L.
Administrateur commun : MARIAN DRAGOŞ-IOAN
- INFMED SRL
Administrateur commun : MARIAN DRAGOŞ-IOAN
- ZEN PHARMA SRL
Administrateur commun : MARIAN DRAGOŞ-IOAN
Întrebări frecvente
Cum verific firma SANAMED DEDA SRL după CUI?
Cauți CUI 35808948. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SANAMED DEDA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru SANAMED DEDA SRL?
Datele de facturare sunt denumirea SANAMED DEDA SRL, CUI 35808948, nr. Reg. Com. J26/402/2016, sediu Sat Ivăneşti, Comuna Livezeni, Mureş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are SANAMED DEDA SRL în 2025?
SANAMED DEDA SRL (CUI 35808948) a avut o marjă de profit net de -44,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).