Retour à la recherche

TRANSCEN - SPEED SRL

ActifAssujetti à la TVA

TRANSCEN - SPEED SRL este o societate cu sediul în satul Cenad, județul Timiș, înființată în anul 2016. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.418.762 lei și un profit net de 887.711 lei cu 6 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 35687978 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°3459CAEN 4941 n°5154

Informations générales

NomTRANSCEN - SPEED SRL
CUI35687978
N° d'immatriculationJ2016000521359
Adresse1582, Sat Cenad, Comuna Cenad, Timiş
Code CAEN principal4941
Date d'immatriculation22/02/2016
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Sânnicolau Mare
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MATEI ALEXANDRAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,42 M RON

vs 1,81 M RON

≈ 480 k €

Profit net (2025)

888 k RON

vs 576 k RON

≈ 176 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,03 M RON

vs 1,03 M RON

≈ 205 k €

Angajați (2025)

6
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 418 762
≈ 480 k €
887 711
≈ 176 k €
6
2024
1 809 198
≈ 364 k €
576 157
≈ 116 k €
6
2023
899 997
≈ 182 k €
54 301
≈ 11 k €
4
2022
482 711
≈ 97,9 k €
22 312
≈ 4,52 k €
4
2021
513 044
≈ 104 k €
68 041
≈ 13,8 k €
4
2020
1 160 675
≈ 240 k €
666 855
≈ 138 k €
4
2019
1 201 880
≈ 253 k €
324 116
≈ 68,3 k €
5
2018
625 679
≈ 134 k €
145 036
≈ 31,2 k €
6
2017
543 264
≈ 119 k €
215 148
≈ 47,1 k €
6
2016
253 026
≈ 56,3 k €
111 622
≈ 24,9 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

36,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

86%

Ratio de liquidité générale

0,43

Rotation des actifs

1,11

Chiffre d'affaires / salarié

403 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2017-01-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TRANSCEN - SPEED SRL după CUI?

Cauți CUI 35687978. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TRANSCEN - SPEED SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TRANSCEN - SPEED SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TRANSCEN - SPEED SRL, CUI 35687978, nr. Reg. Com. J2016000521359, sediu Sat Cenad, Comuna Cenad, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TRANSCEN - SPEED SRL în 2025?

TRANSCEN - SPEED SRL (CUI 35687978) a avut o marjă de profit net de 36,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).