Retour à la recherche

TEHNICSOL SRL

Actif

TEHNICSOL SRL este o companie înființată în anul 2016 cu sediul în sat Feleacu, comuna Feleacu, județul Cluj. Activitatea principală este codul CAEN 7112, iar în anul 2025 cifra de afaceri a fost de 314.000 lei cu un profit net de 217.099 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 35377039 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°17523CAEN 7112 n°6626

Informations générales

NomTEHNICSOL SRL
CUI35377039
N° d'immatriculationJ2016000021129
AdresseFeleacu, 103, Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj
Code CAEN principal7112
Codes CAEN autorisés71117112
Date d'immatriculation06/01/2016
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

314 k RON

vs 295 k RON

≈ 62,3 k €

Profit net (2025)

217 k RON

vs 204 k RON

≈ 43,1 k €

Capitaluri proprii (2025)

217 k RON

vs 204 k RON

≈ 43,2 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
314 000
≈ 62,3 k €
217 099
≈ 43,1 k €
1
2024
295 000
≈ 59,3 k €
204 186
≈ 41 k €
1
2023
275 000
≈ 55,6 k €
161 754
≈ 32,7 k €
1
2022
224 000
≈ 45,4 k €
187 560
≈ 38 k €
1
2021
184 000
≈ 37,4 k €
141 649
≈ 28,8 k €
—
2020
241 885
≈ 50 k €
142 012
≈ 29,4 k €
—
2019
120 700
≈ 25,4 k €
68 062
≈ 14,3 k €
—
2018
182 500
≈ 39,2 k €
136 450
≈ 29,3 k €
—
2017
106 500
≈ 23,3 k €
81 003
≈ 17,7 k €
—
2016
72 500
≈ 16,1 k €
49 988
≈ 11,1 k €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

69,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

2,03

Rotation des actifs

0,88

Chiffre d'affaires / salarié

314 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma TEHNICSOL SRL după CUI?

Cauți CUI 35377039. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TEHNICSOL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TEHNICSOL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea TEHNICSOL SRL, CUI 35377039, nr. Reg. Com. J2016000021129, sediu Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TEHNICSOL SRL în 2025?

TEHNICSOL SRL (CUI 35377039) a avut o marjă de profit net de 69,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).