Retour à la recherche

VAV BUSINESS SRL

ActifAssujetti à la TVA

VAV BUSINESS SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în sat Baciu, comuna Baciu, județul Cluj. Activitatea principală este codul CAEN 8291 și firma a înregistrat o cifră de afaceri de 314.133 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 35351349 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°17519CAEN 8291 n°90

Informations générales

NomVAV BUSINESS SRL
CUI35351349
N° d'immatriculationJ12/3848/2015
AdresseCORBULUI, 8, Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj
Code CAEN principal8291
Date d'immatriculation22/12/2015
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

314 k RON

vs 249 k RON

≈ 62,3 k €

Profit net (2025)

211 k RON

vs 155 k RON

≈ 41,9 k €

Capitaluri proprii (2025)

211 k RON

vs 155 k RON

≈ 42 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
314 133
≈ 62,3 k €
211 245
≈ 41,9 k €
1
2024
249 270
≈ 50,1 k €
154 651
≈ 31,1 k €
1
2023
230 338
≈ 46,6 k €
149 453
≈ 30,2 k €
1
2022
168 311
≈ 34,1 k €
102 551
≈ 20,8 k €
1
2021
140 515
≈ 28,6 k €
82 657
≈ 16,8 k €
1
2020
147 680
≈ 30,5 k €
98 159
≈ 20,3 k €
1
2019
156 163
≈ 32,9 k €
90 487
≈ 19,1 k €
1
2018
102 922
≈ 22,1 k €
39 705
≈ 8,53 k €
1
2017
83 414
≈ 18,3 k €
21 294
≈ 4,66 k €
1
2016
77 148
≈ 17,2 k €
20 734
≈ 4,62 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

67,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

8,79

Rotation des actifs

1,32

Chiffre d'affaires / salarié

314 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2016-02-25—

Întrebări frecvente

Cum verific firma VAV BUSINESS SRL după CUI?

Cauți CUI 35351349. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru VAV BUSINESS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru VAV BUSINESS SRL?

Datele de facturare sunt denumirea VAV BUSINESS SRL, CUI 35351349, nr. Reg. Com. J12/3848/2015, sediu Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are VAV BUSINESS SRL în 2025?

VAV BUSINESS SRL (CUI 35351349) a avut o marjă de profit net de 67,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).