Retour à la recherche

I.C.S.I.M. S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

I.C.S.I.M. S.R.L. este o firmă înființată în anul 1990 cu sediul în București Sectorul 3. Compania are ca activitate principală închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 353 · Santé financière

Classement en 2025 : București n°25703CAEN 6820 n°2091

Informations générales

NomI.C.S.I.M. S.R.L.
CUI353
N° d'immatriculationJ1990000004401
AdresseUNIRII, 1, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Code CAEN principal4100
Date d'immatriculation19/12/1990
Administration fiscaleAdministraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ADAMESCU BOGDAN - ALEXANDERreprezentant administrator persoana juridica

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Venituri totale (2025)

4,86 M RON

vs 2,45 M RON

≈ 965 k €

Profit net (2025)

960 k RON

vs 1,05 M RON

≈ 191 k €

Capitaluri proprii (2025)

13,4 M RON

vs 17,3 M RON

≈ 2,66 M €

Angajați (2025)

1
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
4 860 066
≈ 965 k €
960 164
≈ 191 k €
1
2024
2 445 300
≈ 492 k €
1 046 095
≈ 210 k €
1
2023
2 181 384
≈ 441 k €
-469 784
≈ -95 k €
1
2022
1 620 986
≈ 329 k €
2 066
≈ 419 €
6
2021
1 831 850
≈ 372 k €
7 921
≈ 1,61 k €
—
2020
1 889 713
≈ 391 k €
7 362
≈ 1,52 k €
6
2019
2 178 197
≈ 459 k €
56 441
≈ 11,9 k €
6
2018
890 279
≈ 191 k €
46 243
≈ 9,94 k €
6
2017
1 527 666
≈ 334 k €
42 801
≈ 9,37 k €
6
2016
1 443 437
≈ 321 k €
34 627
≈ 7,71 k €
7
2015
1 267 516
≈ 285 k €
134 373
≈ 30,2 k €
7
2014
1 321 394
≈ 297 k €
297 832
≈ 67 k €
—
2013
1 485 837
≈ 336 k €
314 544
≈ 71,2 k €
7
2012
1 681 256
≈ 377 k €
96 690
≈ 21,7 k €
7

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

70,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

7,2%

Ratio de liquidité générale

1,17

Rotation des actifs

0,07

Chiffre d'affaires / salarié

1,37 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma I.C.S.I.M. S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 353. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru I.C.S.I.M. S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru I.C.S.I.M. S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea I.C.S.I.M. S.R.L., CUI 353, nr. Reg. Com. J1990000004401, sediu Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are I.C.S.I.M. S.R.L. în 2025?

I.C.S.I.M. S.R.L. (CUI 353) a avut o marjă de profit net de 70,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).