AMD ASSETS INVESTMENT SRL
AMD ASSETS INVESTMENT SRL este o societate cu sediul în municipiul Cluj-Napoca, înfiinată în anul 2015. Compania are cifra de afaceri de 1.111.284 lei și un profit net de 624.334 lei pentru anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 35278671 · Santé financière
Classement en 2025 : Cluj n°7543CAEN 6810 n°257
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
1,11 M RON
≈ 221 k €
Profit net (2025)
624 k RON
≈ 124 k €
Capitaluri proprii (2025)
1,86 M RON
≈ 370 k €
Angajați (2025)
2025
1,11 M RON
| 2015 | Vizibil cu un cont gratuit | Profit net: -2,54 k RON |
|---|---|---|
| 2016 | 2,05 M RON | Profit net: 439 k RON |
| 2017 | 790 k RON | Profit net: 25,6 k RON |
| 2018 | 4,31 M RON | Profit net: 1,4 M RON |
| 2019 | 2,79 M RON | Profit net: 822 k RON |
| 2020 | 1,04 M RON | Profit net: 373 k RON |
| 2021 | 680 k RON | Profit net: 438 k RON |
| 2022 | 250 k RON | Profit net: 2,14 M RON |
| 2023 | 471 k RON | Profit net: 936 k RON |
| 2024 | 927 k RON | Profit net: 355 k RON |
| 2025 | 1,11 M RON | Profit net: 624 k RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 111 284 ≈ 221 k € | 624 334 ≈ 124 k € | 1 |
| 2024 | 927 415 ≈ 186 k € | 354 932 ≈ 71,3 k € | 1 |
| 2023 | 471 124 ≈ 95,2 k € | 935 758 ≈ 189 k € | 1 |
| 2022 | 249 606 ≈ 50,6 k € | 2 139 221 ≈ 434 k € | 1 |
| 2021 | 680 085 ≈ 138 k € | 437 879 ≈ 89 k € | 1 |
| 2020 | 1 035 600 ≈ 214 k € | 372 588 ≈ 77 k € | 1 |
| 2019 | 2 785 203 ≈ 587 k € | 821 587 ≈ 173 k € | 1 |
| 2018 | 4 306 797 ≈ 925 k € | 1 401 549 ≈ 301 k € | 1 |
| 2017 | 789 646 ≈ 173 k € | 25 645 ≈ 5,61 k € | 1 |
| 2016 | 2 052 756 ≈ 457 k € | 439 022 ≈ 97,8 k € | — |
| 2015 | — | -2 544 ≈ -572 € | — |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
56,2%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
33,5%
Ratio de liquidité générale
0,07
Rotation des actifs
0,1
Chiffre d'affaires / salarié
1,11 M RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- BICAR BUSINESS CONSULTING S.R.L.
Administrateur commun : MIHUŢ MARIUS-IOAN
- BIOSOLAR ENERGY STORAGE S.R.L.
Administrateur commun : MIHUŢ MARIUS-IOAN
- CEM BUILDING LOGISTICS S.R.L.
Administrateur commun : MIHUŢ MARIUS-IOAN
- CFE MAT SOLUTION S.R.L.
Administrateur commun : MIHUŢ MARIUS-IOAN
- LOTCAR INVEST S.R.L.
Administrateur commun : IRIMIE ANDREI
- M & A UPFRONT CONSULTING SRL
Administrateur commun : MIHUŢ MARIUS-IOAN
- MIDANTOP SOFT S.R.L.
Administrateur commun : IRIMIE ANDREI
- RETAIL CONSTRUCT INVEST S.R.L.
Administrateur commun : MIHUŢ MARIUS-IOAN
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2016-01-12 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma AMD ASSETS INVESTMENT SRL după CUI?
Cauți CUI 35278671. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru AMD ASSETS INVESTMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru AMD ASSETS INVESTMENT SRL?
Datele de facturare sunt denumirea AMD ASSETS INVESTMENT SRL, CUI 35278671, nr. Reg. Com. J2015003598120, sediu Municipiul Cluj-Napoca, Cluj.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are AMD ASSETS INVESTMENT SRL în 2025?
AMD ASSETS INVESTMENT SRL (CUI 35278671) a avut o marjă de profit net de 56,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).