Retour à la recherche

TOPLINE SHOES S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

TOPLINE SHOES S.R.L. este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în municipiul Fălticeni. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 2.438.327 lei și un profit net de 434.339 lei cu 7 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 3527162 · Santé financière

Classement en 2025 : Suceava n°2284CAEN 4772 n°81

Informations générales

NomTOPLINE SHOES S.R.L.
CUI3527162
N° d'immatriculationJ1993000378330
AdresseREVOLUŢIEI, Municipiul Fălticeni, Suceava
Code CAEN principal4772
Codes CAEN autorisés47724778
Date d'immatriculation04/03/1993
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Fălticeni
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
HAIDĂU MIHAIadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

2,36 M RON

vs 2,44 M RON

≈ 469 k €

Profit net (2025)

352 k RON

vs 434 k RON

≈ 70 k €

Capitaluri proprii (2025)

954 k RON

vs 1 M RON

≈ 189 k €

Angajați (2025)

7
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
2 361 346
≈ 469 k €
352 463
≈ 70 k €
7
2024
2 438 327
≈ 490 k €
434 339
≈ 87,3 k €
7
2023
2 301 963
≈ 465 k €
340 238
≈ 68,8 k €
6
2022
2 174 786
≈ 441 k €
322 149
≈ 65,3 k €
5
2021
2 043 271
≈ 415 k €
365 237
≈ 74,2 k €
5
2020
1 526 674
≈ 316 k €
147 277
≈ 30,4 k €
6
2019
2 082 601
≈ 439 k €
287 786
≈ 60,6 k €
6
2018
1 970 984
≈ 424 k €
317 619
≈ 68,3 k €
6
2017
2 036 914
≈ 446 k €
361 449
≈ 79,1 k €
6
2016
1 885 251
≈ 420 k €
275 613
≈ 61,4 k €
6
2015
1 738 147
≈ 391 k €
366 640
≈ 82,5 k €
5
2014
1 217 857
≈ 274 k €
154 104
≈ 34,7 k €
5
2013
924 544
≈ 209 k €
90 673
≈ 20,5 k €
4
2012
712 497
≈ 160 k €
59 262
≈ 13,3 k €
4

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

14,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

36,9%

Ratio de liquidité générale

0,9

Rotation des actifs

1,06

Chiffre d'affaires / salarié

337 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2001-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma TOPLINE SHOES S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 3527162. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru TOPLINE SHOES S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru TOPLINE SHOES S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea TOPLINE SHOES S.R.L., CUI 3527162, nr. Reg. Com. J1993000378330, sediu Municipiul Fălticeni, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are TOPLINE SHOES S.R.L. în 2025?

TOPLINE SHOES S.R.L. (CUI 3527162) a avut o marjă de profit net de 14,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).