MENTCONS TIM SRL
MENTCONS TIM SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025 cifra de afaceri a fost de 26.277.065 lei și profitul net a fost de 3.449.297 lei cu 10 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 35263204 · Santé financière
Classement en 2025 : Timiș n°487CAEN 6832 n°21
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
26,3 M RON
≈ 5,22 M €
Profit net (2025)
3,45 M RON
≈ 685 k €
Capitaluri proprii (2025)
13 M RON
≈ 2,57 M €
Angajați (2025)
2025
26,3 M RON
| 2015 | 3,6 k RON | Profit net: -3,82 k RON |
|---|---|---|
| 2016 | 1,61 M RON | Profit net: 1,22 M RON |
| 2017 | 1,86 M RON | Profit net: 1,19 M RON |
| 2018 | 5,84 M RON | Profit net: 3,6 M RON |
| 2019 | 5,56 M RON | Profit net: 2,34 M RON |
| 2020 | 8,4 M RON | Profit net: 3,15 M RON |
| 2021 | 6,59 M RON | Profit net: 2,39 M RON |
| 2022 | 9,41 M RON | Profit net: 3,14 M RON |
| 2023 | 12,6 M RON | Profit net: 4,07 M RON |
| 2024 | 25,1 M RON | Profit net: 3,51 M RON |
| 2025 | 26,3 M RON | Profit net: 3,45 M RON |
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 26 277 065 ≈ 5,22 M € | 3 449 297 ≈ 685 k € | 10 |
| 2024 | 25 068 963 ≈ 5,04 M € | 3 513 306 ≈ 706 k € | 19 |
| 2023 | 12 579 047 ≈ 2,54 M € | 4 068 872 ≈ 823 k € | 9 |
| 2022 | 9 406 345 ≈ 1,91 M € | 3 135 803 ≈ 636 k € | 10 |
| 2021 | 6 588 251 ≈ 1,34 M € | 2 391 732 ≈ 486 k € | 9 |
| 2020 | 8 400 821 ≈ 1,74 M € | 3 151 301 ≈ 651 k € | 10 |
| 2019 | 5 562 950 ≈ 1,17 M € | 2 337 896 ≈ 493 k € | 12 |
| 2018 | 5 841 340 ≈ 1,26 M € | 3 600 455 ≈ 774 k € | 14 |
| 2017 | 1 855 007 ≈ 406 k € | 1 189 301 ≈ 260 k € | 3 |
| 2016 | 1 611 637 ≈ 359 k € | 1 221 679 ≈ 272 k € | 3 |
| 2015 | 3 602 ≈ 810 € | -3 820 ≈ -859 € | 1 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
13,1%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
26,6%
Ratio de liquidité générale
2,63
Rotation des actifs
1,55
Chiffre d'affaires / salarié
2,63 M RON
Istoric
Vezi și
Firme similare cu același CAEN
Entreprises avec des administrateurs communs
- VLADAR SYS SRL
Administrateur commun : MUSTEȚI IOAN-FLORIN
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 2016-03-16 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma MENTCONS TIM SRL după CUI?
Cauți CUI 35263204. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MENTCONS TIM SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru MENTCONS TIM SRL?
Datele de facturare sunt denumirea MENTCONS TIM SRL, CUI 35263204, nr. Reg. Com. J2015002879356, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are MENTCONS TIM SRL în 2025?
MENTCONS TIM SRL (CUI 35263204) a avut o marjă de profit net de 13,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).