Retour à la recherche

SM LARISUK CONSTRUCT SRL

ActifAssujetti à la TVA

SM LARISUK CONSTRUCT SRL este o firmă înființată în anul 2015 cu sediul în Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 850.635 lei și un profit net de -10.646 lei cu 8 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 35249706 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°10310CAEN 4120 n°9092

Informations générales

NomSM LARISUK CONSTRUCT SRL
CUI35249706
N° d'immatriculationJ2015002831354
AdresseArţarului, 21, Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş
Code CAEN principal4100
Date d'immatriculation19/11/2015
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC
SUHARU ELENAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Venituri totale (2025)

1,24 M RON

vs 901 k RON

≈ 245 k €

Profit net (2025)

371 k RON

vs -10,6 k RON

≈ 73,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

-284 k RON

vs -655 k RON

≈ -56,4 k €

Angajați (2025)

7

2025

1,24 M RON

+37%față de 2024Profit net371 k RON
Venituri totale și profit net, pe ani
201567,7 k RONProfit net: 61,2 k RON
2016182 k RONProfit net: -113 k RON
2017131 k RONProfit net: -148 k RON
2018103 k RONProfit net: -139 k RON
2019248 k RONProfit net: -115 k RON
2020135 k RONProfit net: -200 k RON
20211,66 M RONProfit net: 205 k RON
20221,45 M RONProfit net: -1,11 k RON
2023793 k RONProfit net: -112 k RON
2024901 k RONProfit net: -10,6 k RON
20251,24 M RONProfit net: 371 k RON
AnVenituri totaleProfit netAng.
2025
1 235 319
≈ 245 k €
370 820
≈ 73,6 k €
7
2024
900 726
≈ 181 k €
-10 646
≈ -2,14 k €
8
2023
793 392
≈ 160 k €
-111 900
≈ -22,6 k €
8
2022
1 454 106
≈ 295 k €
-1 105
≈ -224 €
9
2021
1 663 251
≈ 338 k €
205 364
≈ 41,7 k €
9
2020
134 577
≈ 27,8 k €
-200 320
≈ -41,4 k €
8
2019
247 568
≈ 52,2 k €
-114 975
≈ -24,2 k €
7
2018
102 717
≈ 22,1 k €
-138 761
≈ -29,8 k €
7
2017
131 111
≈ 28,7 k €
-148 051
≈ -32,4 k €
6
2016
181 890
≈ 40,5 k €
-113 348
≈ -25,2 k €
6
2015
67 741
≈ 15,2 k €
61 176
≈ 13,8 k €
0

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

76,5%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

—

Ratio de liquidité générale

0,4

Rotation des actifs

0,41

Chiffre d'affaires / salarié

69,2 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2021-05-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SM LARISUK CONSTRUCT SRL după CUI?

Cauți CUI 35249706. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SM LARISUK CONSTRUCT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SM LARISUK CONSTRUCT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SM LARISUK CONSTRUCT SRL, CUI 35249706, nr. Reg. Com. J2015002831354, sediu Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SM LARISUK CONSTRUCT SRL în 2025?

SM LARISUK CONSTRUCT SRL (CUI 35249706) a avut o marjă de profit net de 76,5% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).