DANBOS SRL
DANBOS SRL este o companie înființată în anul 1992 cu sediul în București Sectorul 4. Activitatea principală este intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC
CUI: 351060 · Santé financière
Classement en 2025 : București n°42322CAEN 4614 n°327
Informations générales
Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !
Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.
Inclus gratuitement à la revendication
Administrateurs et représentants légaux
Source : ONRCTVA
Assujetti à la TVA
Statut ONRC
Funcțiune
Statut
Contribuable actif
TVA fractionnée
N'applique pas la TVA fractionnée
Date Financiare
Cifră afaceri (2025)
574 k RON
≈ 114 k €
Profit net (2025)
226 k RON
≈ 44,8 k €
Capitaluri proprii (2025)
298 k RON
≈ 59,1 k €
Angajați (2025)
| An | Cifră afaceri | Profit net | Ang. |
|---|---|---|---|
| 2025 | 574 040 ≈ 114 k € | 225 743 ≈ 44,8 k € | 1 |
| 2024 | 726 559 ≈ 146 k € | 90 332 ≈ 18,2 k € | 1 |
| 2023 | 496 089 ≈ 100 k € | 49 398 ≈ 9,99 k € | 2 |
| 2022 | 484 304 ≈ 98,2 k € | 76 163 ≈ 15,4 k € | 2 |
| 2021 | 450 294 ≈ 91,5 k € | 101 318 ≈ 20,6 k € | 2 |
| 2020 | 460 971 ≈ 95,3 k € | 37 100 ≈ 7,67 k € | 1 |
| 2019 | 709 999 ≈ 150 k € | 207 139 ≈ 43,7 k € | 2 |
| 2018 | 831 781 ≈ 179 k € | 234 294 ≈ 50,3 k € | 2 |
| 2017 | 486 974 ≈ 107 k € | 53 496 ≈ 11,7 k € | 3 |
| 2016 | 628 292 ≈ 140 k € | 82 529 ≈ 18,4 k € | 4 |
| 2015 | 650 239 ≈ 146 k € | 38 195 ≈ 8,59 k € | 4 |
| 2014 | 792 904 ≈ 178 k € | -632 221 ≈ -142 k € | 4 |
| 2013 | 684 488 ≈ 155 k € | 59 814 ≈ 13,5 k € | 5 |
| 2012 | 805 191 ≈ 181 k € | 59 944 ≈ 13,5 k € | 4 |
Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR
Ratios financiers 2025
Marge bénéficiaire nette
39,3%
Rentabilité des capitaux propres (ROE)
75,8%
Ratio de liquidité générale
3,36
Rotation des actifs
1,43
Chiffre d'affaires / salarié
574 k RON
Istoric
Vezi și
Crosslinks rapide
Firme similare cu același CAEN
- LTC TECH SOLUTIONS S.R.L.(Bucureşti)
- TURBOCAD PROJECT SRL(Bucureşti)
- VALTEK ELECTRONIC SRL(Bucureşti)
- KLIMA SERVICE INTERNATIONAL SRL(Bucureşti)
- GOOD IDEAS SRL(Bucureşti)
- FERINVEST TECHNIK SERVICE SRL(Bucureşti)
- CTA CONSULTING TRADE & INVESTMENT S.R.L.(Bucureşti)
- NEXUS CONSTRUCTION CONSULTING SRL(Bucureşti)
Même adresse
Entreprises avec des administrateurs communs
- DANBOS TRADING INTERNATIONAL SRL
Administrateur commun : BOSOANCA DAN
Périodes TVA
| De | À | Détails |
|---|---|---|
| 1998-05-01 | — |
Întrebări frecvente
Cum verific firma DANBOS SRL după CUI?
Cauți CUI 351060. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru DANBOS SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.
Care sunt datele de facturare pentru DANBOS SRL?
Datele de facturare sunt denumirea DANBOS SRL, CUI 351060, nr. Reg. Com. J40/800/1992, sediu Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti.
DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?
Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.
Ce marjă de profit net are DANBOS SRL în 2025?
DANBOS SRL (CUI 351060) a avut o marjă de profit net de 39,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).