Retour à la recherche

FOLEA MEDFAM S.R.L.

Actif

FOLEA MEDFAM S.R.L. este o firmă înființată în anul 2015 cu sediul în satul Orleşti, județul Vâlcea. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 577.938 lei și un profit net de 362.941 lei cu 4 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 35082178 · Santé financière

Classement en 2025 : Vâlcea n°2496CAEN 8621 n°1017

Informations générales

NomFOLEA MEDFAM S.R.L.
CUI35082178
N° d'immatriculationJ2015000587383
AdressePrincipală, 205, Sat Orleşti, Comuna Orleşti, Vâlcea
Code CAEN principal8621
Codes CAEN autorisés86218622
Date d'immatriculation02/10/2015
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Drăgăşani
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
FOLEA GHEORGHEadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

590 k RON

vs 578 k RON

≈ 117 k €

Profit net (2025)

311 k RON

vs 363 k RON

≈ 61,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

311 k RON

vs 363 k RON

≈ 61,7 k €

Angajați (2025)

4
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
590 436
≈ 117 k €
310 501
≈ 61,6 k €
4
2024
577 938
≈ 116 k €
362 941
≈ 73 k €
4
2023
405 682
≈ 82 k €
189 000
≈ 38,2 k €
4
2022
399 927
≈ 81,1 k €
253 564
≈ 51,4 k €
3
2021
468 645
≈ 95,2 k €
336 689
≈ 68,4 k €
3
2020
313 347
≈ 64,8 k €
190 077
≈ 39,3 k €
2
2019
274 435
≈ 57,8 k €
157 336
≈ 33,2 k €
2
2018
222 104
≈ 47,7 k €
105 447
≈ 22,7 k €
3
2017
183 318
≈ 40,1 k €
44 700
≈ 9,79 k €
4
2016
175 908
≈ 39,2 k €
57 592
≈ 12,8 k €
4
2015
13 286
≈ 2,99 k €
6 843
≈ 1,54 k €
3

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

52,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

20,25

Rotation des actifs

1,81

Chiffre d'affaires / salarié

148 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma FOLEA MEDFAM S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 35082178. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru FOLEA MEDFAM S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru FOLEA MEDFAM S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea FOLEA MEDFAM S.R.L., CUI 35082178, nr. Reg. Com. J2015000587383, sediu Sat Orleşti, Comuna Orleşti, Vâlcea.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are FOLEA MEDFAM S.R.L. în 2025?

FOLEA MEDFAM S.R.L. (CUI 35082178) a avut o marjă de profit net de 52,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).