Retour à la recherche

RAFKRP CONSTRUCT S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

RAFKRP CONSTRUCT S.R.L. este o firmă înființată în anul 2015 cu sediul în satul Săuca, comuna Laza, județul Vaslui. Compania are ca activitate principală lucrările de tâmplărie și dulgherie și a înregistrat o cifră de afaceri de 445.160 lei în anul 2025.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 34976005 · Santé financière

Classement en 2025 : Vaslui n°2121CAEN 4332 n°982

Informations générales

NomRAFKRP CONSTRUCT S.R.L.
CUI34976005
N° d'immatriculationJ2015000371373
AdresseUnirii, 27, Sat Săuca, Comuna Laza, Vaslui
Code CAEN principal4332
Date d'immatriculation08/09/2015
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
CARP DANIELadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

445 k RON

vs 480 k RON

≈ 88,4 k €

Profit net (2025)

112 k RON

vs 39,3 k RON

≈ 22,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

55,6 k RON

vs 23,4 k RON

≈ 11 k €

Angajați (2025)

3
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
445 160
≈ 88,4 k €
112 217
≈ 22,3 k €
3
2024
480 015
≈ 96,5 k €
39 301
≈ 7,9 k €
5
2023
187 579
≈ 37,9 k €
-162 251
≈ -32,8 k €
4
2022
533 613
≈ 108 k €
149 878
≈ 30,4 k €
4
2021
735 294
≈ 149 k €
365 532
≈ 74,3 k €
4
2020
613 950
≈ 127 k €
296 964
≈ 61,4 k €
4
2019
466 387
≈ 98,3 k €
240 975
≈ 50,8 k €
2
2018
504 790
≈ 108 k €
255 711
≈ 55 k €
5
2017
397 260
≈ 87 k €
235 469
≈ 51,5 k €
6
2016
219 050
≈ 48,8 k €
135 146
≈ 30,1 k €
6
2015
28 500
≈ 6,41 k €
3 105
≈ 699 €
6

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

25,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

201,7%

Ratio de liquidité générale

1,16

Rotation des actifs

2,96

Chiffre d'affaires / salarié

148 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2018-02-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma RAFKRP CONSTRUCT S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 34976005. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru RAFKRP CONSTRUCT S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru RAFKRP CONSTRUCT S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea RAFKRP CONSTRUCT S.R.L., CUI 34976005, nr. Reg. Com. J2015000371373, sediu Sat Săuca, Comuna Laza, Vaslui.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are RAFKRP CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

RAFKRP CONSTRUCT S.R.L. (CUI 34976005) a avut o marjă de profit net de 25,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).