Retour à la recherche

MERA RESORT SRL

ActifAssujetti à la TVA

MERA RESORT SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în orașul Mioveni, județul Argeș. În anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 6.676.930 lei și un profit net de 557.479 lei cu 39 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 34900988 · Santé financière

Classement en 2025 : Argeș n°1143CAEN 5510 n°313

Informations générales

NomMERA RESORT SRL
CUI34900988
N° d'immatriculationJ2015001107034
AdresseDEPOZITELOR, 1A, Oraş Mioveni, Argeş
Code CAEN principal5510
Date d'immatriculation18/08/2015
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Orăşenească Mioveni
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MOVILEANU MARIANAadministrator
MOVILEANU NICOLAEadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

6,15 M RON

vs 6,68 M RON

≈ 1,22 M €

Profit net (2025)

411 k RON

vs 557 k RON

≈ 81,6 k €

Capitaluri proprii (2025)

28,5 M RON

vs 28,1 M RON

≈ 5,65 M €

Angajați (2025)

27
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
6 152 486
≈ 1,22 M €
411 156
≈ 81,6 k €
27
2024
6 676 930
≈ 1,34 M €
557 479
≈ 112 k €
39
2023
7 050 435
≈ 1,43 M €
911 739
≈ 184 k €
40
2022
6 373 390
≈ 1,29 M €
7 059 306
≈ 1,43 M €
41
2021
6 050 735
≈ 1,23 M €
666 344
≈ 135 k €
38
2020
3 921 060
≈ 811 k €
293 977
≈ 60,8 k €
37
2019
5 094 678
≈ 1,07 M €
1 048 874
≈ 221 k €
37
2018
3 503 396
≈ 753 k €
385 803
≈ 82,9 k €
29
2017
904 606
≈ 198 k €
-820 328
≈ -180 k €
16
2016
—
-547 666
≈ -122 k €
8
2015
—
-14 519
≈ -3,27 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

6,7%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

1,4%

Ratio de liquidité générale

3,17

Rotation des actifs

0,2

Chiffre d'affaires / salarié

228 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2016-03-09—

Întrebări frecvente

Cum verific firma MERA RESORT SRL după CUI?

Cauți CUI 34900988. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru MERA RESORT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru MERA RESORT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea MERA RESORT SRL, CUI 34900988, nr. Reg. Com. J2015001107034, sediu Oraş Mioveni, Argeş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are MERA RESORT SRL în 2025?

MERA RESORT SRL (CUI 34900988) a avut o marjă de profit net de 6,7% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).