Retour à la recherche

HONEYWELL LIFE SAFETY ROMANIA SRL

ActifAssujetti à la TVA

HONEYWELL LIFE SAFETY ROMANIA SRL este o companie înființată în anul 1993 cu sediul în municipiul Lugoj, județul Timiș. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 678.485.022 lei, un profit net de 28.905.624 lei și 908 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 3485911 · Santé financière

Distincții top 103 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Roumanie n°405Timiș n°22CAEN 2790 n°1

Informations générales

NomHONEYWELL LIFE SAFETY ROMANIA SRL
CUI3485911
N° d'immatriculationJ35/601/1993
AdresseStr. SALCIMILOR, 2BIS, Municipiul Lugoj, Timiş
Code CAEN principal2790
Date d'immatriculation15/02/1993
Administration fiscaleDirecţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT STRAIN
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

678 M RON

vs 627 M RON

≈ 135 M €

Profit net (2025)

28,9 M RON

vs 18 M RON

≈ 5,74 M €

Capitaluri proprii (2025)

240 M RON

vs 211 M RON

≈ 47,6 M €

Angajați (2025)

908
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
678 485 022
≈ 135 M €
28 905 624
≈ 5,74 M €
908
2024
627 099 081
≈ 126 M €
18 018 002
≈ 3,62 M €
908
2023
651 785 451
≈ 132 M €
23 711 359
≈ 4,79 M €
1 053
2022
739 100 159
≈ 150 M €
14 866 973
≈ 3,01 M €
1 084
2021
502 159 872
≈ 102 M €
8 662 135
≈ 1,76 M €
—
2020
374 054 802
≈ 77,3 M €
10 093 753
≈ 2,09 M €
859
2019
391 525 365
≈ 82,5 M €
9 555 954
≈ 2,01 M €
757
2018
301 484 135
≈ 64,8 M €
8 444 673
≈ 1,81 M €
655
2017
253 382 351
≈ 55,5 M €
8 706 898
≈ 1,91 M €
735
2016
249 140 543
≈ 55,5 M €
3 147 024
≈ 701 k €
757
2015
226 463 788
≈ 50,9 M €
2 965 717
≈ 667 k €
677
2014
217 050 846
≈ 48,8 M €
6 189 879
≈ 1,39 M €
667
2013
216 944 290
≈ 49,1 M €
755 076
≈ 171 k €
667
2012
218 688 191
≈ 49,1 M €
646 150
≈ 145 k €
649

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

4,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

12,1%

Ratio de liquidité générale

1,03

Rotation des actifs

1,18

Chiffre d'affaires / salarié

747 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-08-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma HONEYWELL LIFE SAFETY ROMANIA SRL după CUI?

Cauți CUI 3485911. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HONEYWELL LIFE SAFETY ROMANIA SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HONEYWELL LIFE SAFETY ROMANIA SRL?

Datele de facturare sunt denumirea HONEYWELL LIFE SAFETY ROMANIA SRL, CUI 3485911, nr. Reg. Com. J35/601/1993, sediu Municipiul Lugoj, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HONEYWELL LIFE SAFETY ROMANIA SRL în 2025?

HONEYWELL LIFE SAFETY ROMANIA SRL (CUI 3485911) a avut o marjă de profit net de 4,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).