Retour à la recherche

WESTAR SRL

ActifAssujetti à la TVA

WESTAR SRL este o firmă înființată în anul 1992 cu sediul în municipiul Lugoj, județul Timiș. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 110.108 lei și un profit net de 62.384 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 3484053 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°22175CAEN 7112 n°11471

Informations générales

NomWESTAR SRL
CUI3484053
N° d'immatriculationJ35/2009/1992
AdresseStr. D.BOJINCA, 7, Municipiul Lugoj, Timiş
Code CAEN principal7112
Date d'immatriculation01/06/1992
Administration fiscaleUnitatea Fiscală Municipală Lugoj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
POPESCU SORIN-GICUadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

111 k RON

vs 110 k RON

≈ 22,1 k €

Profit net (2025)

37,4 k RON

vs 62,4 k RON

≈ 7,43 k €

Capitaluri proprii (2025)

533 k RON

vs 496 k RON

≈ 106 k €

Angajați (2025)

—
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
111 433
≈ 22,1 k €
37 435
≈ 7,43 k €
—
2024
110 108
≈ 22,1 k €
62 384
≈ 12,5 k €
0
2023
110 235
≈ 22,3 k €
57 689
≈ 11,7 k €
—
2022
97 029
≈ 19,7 k €
62 776
≈ 12,7 k €
0
2021
79 823
≈ 16,2 k €
34 107
≈ 6,93 k €
0
2020
114 105
≈ 23,6 k €
50 246
≈ 10,4 k €
0
2019
91 205
≈ 19,2 k €
44 284
≈ 9,33 k €
—
2018
109 868
≈ 23,6 k €
83 167
≈ 17,9 k €
0
2017
90 046
≈ 19,7 k €
67 002
≈ 14,7 k €
0
2016
15 157
≈ 3,38 k €
-1 834
≈ -408 €
0
2015
29 434
≈ 6,62 k €
18 943
≈ 4,26 k €
0
2014
12 122
≈ 2,73 k €
-2 947
≈ -663 €
—
2013
21 002
≈ 4,75 k €
9 566
≈ 2,16 k €
—
2012
62 717
≈ 14,1 k €
1 723
≈ 387 €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

33,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

7%

Ratio de liquidité générale

16,62

Rotation des actifs

0,21

Chiffre d'affaires / salarié

—

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1996-11-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma WESTAR SRL după CUI?

Cauți CUI 3484053. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru WESTAR SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru WESTAR SRL?

Datele de facturare sunt denumirea WESTAR SRL, CUI 3484053, nr. Reg. Com. J35/2009/1992, sediu Municipiul Lugoj, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are WESTAR SRL în 2025?

WESTAR SRL (CUI 3484053) a avut o marjă de profit net de 33,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).