Retour à la recherche

SOCERAM S.A.

ActifAssujetti à la TVA

SOCERAM S.A. este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în municipiul Câmpina, Prahova. În anul 2025, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 299.269.035 lei și un profit net de -9.348.826 lei.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 346757 · Santé financière

Distincții top 104 distincții · surse ONRC + bilanțuri MFP

Classement en 2025 : Roumanie n°976Prahova n°29CAEN 2332 n°1

Informations générales

NomSOCERAM S.A.
CUI346757
N° d'immatriculationJ2013001948293
AdresseDRUMUL TABEREI, 46, Municipiul Câmpina, Prahova
Code CAEN principal2361
Date d'immatriculation12/12/2013
Administration fiscaleDirecţia Generală de Administrare a Marilor Contribuabili
Forme juridiqueSA
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 29 septembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
ȘTEFAN ELENAadministrator
ALBU ELENAadministrator
ANDREESCU MARIUSadministrator
CONSTANTIN MARIAreprezentant al persoanei juridice

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

299 M RON

vs 242 M RON

≈ 59,4 M €

Profit net (2025)

-9,35 M RON

vs 2,55 M RON

≈ -1,86 M €

Capitaluri proprii (2025)

179 M RON

vs 188 M RON

≈ 35,5 M €

Angajați (2025)

418
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
299 269 035
≈ 59,4 M €
-9 348 826
≈ -1,86 M €
418
2024
241 689 284
≈ 48,6 M €
2 554 877
≈ 514 k €
417
2023
294 714 653
≈ 59,6 M €
23 476 123
≈ 4,75 M €
440
2022
355 185 621
≈ 72 M €
46 100 704
≈ 9,35 M €
446
2021
245 876 375
≈ 50 M €
34 040 638
≈ 6,92 M €
445
2020
168 460 333
≈ 34,8 M €
41 821 978
≈ 8,65 M €
371
2019
152 082 454
≈ 32 M €
28 121 424
≈ 5,93 M €
346
2018
118 309 753
≈ 25,4 M €
18 776 879
≈ 4,04 M €
324
2017
118 558 603
≈ 26 M €
11 987 879
≈ 2,62 M €
317
2016
146 834 438
≈ 32,7 M €
-8 393 807
≈ -1,87 M €
301
2015
124 359 729
≈ 28 M €
-11 173 698
≈ -2,51 M €
244
2014
120 861 621
≈ 27,2 M €
-15 449 596
≈ -3,48 M €
188
2013
120 938 642
≈ 27,4 M €
-15 362 996
≈ -3,48 M €
207
2012
101 498 232
≈ 22,8 M €
-20 119 467
≈ -4,52 M €
210

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

-3,1%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

-5,2%

Ratio de liquidité générale

0,28

Rotation des actifs

0,61

Chiffre d'affaires / salarié

716 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1993-07-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma SOCERAM S.A. după CUI?

Cauți CUI 346757. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SOCERAM S.A.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SOCERAM S.A.?

Datele de facturare sunt denumirea SOCERAM S.A., CUI 346757, nr. Reg. Com. J2013001948293, sediu Municipiul Câmpina, Prahova.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SOCERAM S.A. în 2025?

SOCERAM S.A. (CUI 346757) a avut o marjă de profit net de -3,1% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).