Retour à la recherche

CV SERVICES & CONSULTING S.R.L.

Actif

CV SERVICES & CONSULTING S.R.L. este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în Sat Ipotești, Comuna Ipotești, Suceava. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 234.122 lei și un profit net de 157.429 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 34475357 · Santé financière

Classement en 2025 : Suceava n°9382CAEN 7499 n°684

Informations générales

NomCV SERVICES & CONSULTING S.R.L.
CUI34475357
N° d'immatriculationJ2015000402334
AdresseLibertății, 4 E, Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava
Code CAEN principal7499
Codes CAEN autorisés71207499
Date d'immatriculation08.05.2015
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
VARVAROI CARMENadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

234 k RON

vs 207 k RON

≈ 46,5 k €

Profit net (2025)

157 k RON

vs 137 k RON

≈ 31,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

158 k RON

vs 137 k RON

≈ 31,3 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
234 122
≈ 46,5 k €
157 429
≈ 31,2 k €
2
2024
207 098
≈ 41,6 k €
137 090
≈ 27,6 k €
2
2023
228 405
≈ 46,2 k €
171 608
≈ 34,7 k €
2
2022
154 263
≈ 31,3 k €
105 221
≈ 21,3 k €
2
2021
188 506
≈ 38,3 k €
140 683
≈ 28,6 k €
2
2020
130 040
≈ 26,9 k €
84 880
≈ 17,5 k €
2
2019
110 830
≈ 23,4 k €
62 511
≈ 13,2 k €
2
2018
90 530
≈ 19,5 k €
49 052
≈ 10,5 k €
2
2017
67 070
≈ 14,7 k €
36 019
≈ 7,88 k €
2
2016
62 190
≈ 13,8 k €
31 487
≈ 7,01 k €
2
2015
9 430
≈ 2,12 k €
-5 000
≈ -1,12 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

67,2%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

16,73

Rotation des actifs

1,4

Chiffre d'affaires / salarié

117 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma CV SERVICES & CONSULTING S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 34475357. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru CV SERVICES & CONSULTING S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru CV SERVICES & CONSULTING S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea CV SERVICES & CONSULTING S.R.L., CUI 34475357, nr. Reg. Com. J2015000402334, sediu Sat Ipoteşti, Comuna Ipoteşti, Suceava.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are CV SERVICES & CONSULTING S.R.L. în 2025?

CV SERVICES & CONSULTING S.R.L. (CUI 34475357) a avut o marjă de profit net de 67,2% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).