Retour à la recherche

UP SERVICE INVEST SRL

ActifAssujetti à la TVA

UP SERVICE INVEST SRL este o companie înființată în anul 2015 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2024, entitatea a înregistrat o cifră de afaceri de 2.472.254 lei și un profit net de 504.025 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 34315631 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°4456CAEN 8219 n°18

Informations générales

NomUP SERVICE INVEST SRL
CUI34315631
N° d'immatriculationJ2015000766359
AdresseEUGENIU DE SAVOYA, 13, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal8210
Codes CAEN autorisés1812682070208210
Date d'immatriculation01/04/2015
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants

Source : ONRC
NUC CRISTIAN ROBERTadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,73 M RON

vs 2,47 M RON

≈ 343 k €

Profit net (2025)

455 k RON

vs 504 k RON

≈ 90,3 k €

Capitaluri proprii (2025)

1,78 M RON

vs 1,79 M RON

≈ 353 k €

Angajați (2025)

1

2025

1,73 M RON

-30%față de 2024Profit net455 k RON
Cifră afaceri și profit net, pe ani
20154,32 k RONProfit net: -19,4 k RON
2016214 k RONProfit net: 140 k RON
2017687 k RONProfit net: 327 k RON
2018908 k RONProfit net: 431 k RON
20191,44 M RONProfit net: 970 k RON
20202,84 M RONProfit net: 2,33 M RON
20212,14 M RONProfit net: 561 k RON
2022978 k RONProfit net: 71,5 k RON
20232,27 M RONProfit net: 823 k RON
20242,47 M RONProfit net: 504 k RON
20251,73 M RONProfit net: 455 k RON
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 730 305
≈ 343 k €
454 955
≈ 90,3 k €
1
2024
2 472 254
≈ 497 k €
504 025
≈ 101 k €
1
2023
2 272 742
≈ 459 k €
822 664
≈ 166 k €
1
2022
977 605
≈ 198 k €
71 509
≈ 14,5 k €
1
2021
2 142 814
≈ 435 k €
561 249
≈ 114 k €
1
2020
2 838 570
≈ 587 k €
2 330 252
≈ 482 k €
1
2019
1 440 431
≈ 304 k €
970 091
≈ 204 k €
2
2018
907 891
≈ 195 k €
430 935
≈ 92,6 k €
2
2017
687 029
≈ 150 k €
326 834
≈ 71,5 k €
1
2016
213 526
≈ 47,5 k €
139 610
≈ 31,1 k €
1
2015
4 317
≈ 971 €
-19 422
≈ -4,37 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

26,3%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

25,6%

Ratio de liquidité générale

-0,09

Rotation des actifs

0,62

Chiffre d'affaires / salarié

1,73 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2018-03-27—
2017-06-012017-12-27Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata din oficiu, potrivit dispozitiilor Art.316 alin.(11) lit.a) din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma UP SERVICE INVEST SRL după CUI?

Cauți CUI 34315631. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru UP SERVICE INVEST SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru UP SERVICE INVEST SRL?

Datele de facturare sunt denumirea UP SERVICE INVEST SRL, CUI 34315631, nr. Reg. Com. J2015000766359, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are UP SERVICE INVEST SRL în 2025?

UP SERVICE INVEST SRL (CUI 34315631) a avut o marjă de profit net de 26,3% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).