Retour à la recherche

GAMMA INFOCONT SRL

ActifAssujetti à la TVA

GAMMA INFOCONT SRL este o companie înființată în anul 1991 cu sediul în București Sectorul 2. Pentru anul 2024, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 99.852 lei și un profit net de 45.192 lei cu un angajat.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 3414 · Santé financière

Classement en 2025 : București n°100863CAEN 6920 n°9921

Informations générales

NomGAMMA INFOCONT SRL
CUI3414
N° d'immatriculationJ40/1558/1991
AdresseStr. ROVINE, 2, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Code CAEN principal6920
Date d'immatriculation10/04/1991
Administration fiscaleAdministraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
MARINESCU GEORGETAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

88,5 k RON

vs 99,9 k RON

≈ 17,6 k €

Profit net (2025)

36,2 k RON

vs 45,2 k RON

≈ 7,18 k €

Capitaluri proprii (2025)

38,6 k RON

vs 47,6 k RON

≈ 7,66 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
88 452
≈ 17,6 k €
36 181
≈ 7,18 k €
1
2024
99 852
≈ 20,1 k €
45 192
≈ 9,08 k €
1
2023
106 552
≈ 21,5 k €
55 710
≈ 11,3 k €
1
2022
103 202
≈ 20,9 k €
58 772
≈ 11,9 k €
1
2021
99 852
≈ 20,3 k €
50 737
≈ 10,3 k €
1
2020
99 852
≈ 20,6 k €
49 767
≈ 10,3 k €
1
2019
106 552
≈ 22,5 k €
56 013
≈ 11,8 k €
1
2018
106 552
≈ 22,9 k €
54 349
≈ 11,7 k €
1
2017
106 552
≈ 23,3 k €
71 867
≈ 15,7 k €
1
2016
106 500
≈ 23,7 k €
68 821
≈ 15,3 k €
1
2015
99 800
≈ 22,5 k €
57 550
≈ 12,9 k €
1
2014
97 500
≈ 21,9 k €
57 785
≈ 13 k €
1
2013
89 550
≈ 20,3 k €
41 718
≈ 9,44 k €
1
2012
72 582
≈ 16,3 k €
34 874
≈ 7,83 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

40,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

93,8%

Ratio de liquidité générale

1,96

Rotation des actifs

1,13

Chiffre d'affaires / salarié

88,5 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
1997-09-01—

Întrebări frecvente

Cum verific firma GAMMA INFOCONT SRL după CUI?

Cauți CUI 3414. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru GAMMA INFOCONT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru GAMMA INFOCONT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea GAMMA INFOCONT SRL, CUI 3414, nr. Reg. Com. J40/1558/1991, sediu Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are GAMMA INFOCONT SRL în 2025?

GAMMA INFOCONT SRL (CUI 3414) a avut o marjă de profit net de 40,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).