Retour à la recherche

HED SOLUTIONS S.R.L.

ActifAssujetti à la TVA

HED SOLUTIONS S.R.L. este o firmă înființată în anul 2015 cu sediul în Comuna Feleacu, județul Cluj. În anul 2024, compania a înregistrat o cifră de afaceri de 830.183 lei și un profit net de 599.451 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 33997042 · Santé financière

Classement en 2025 : Cluj n°12424CAEN 7311 n°2843

Informations générales

NomHED SOLUTIONS S.R.L.
CUI33997042
N° d'immatriculationJ2015000150121
AdresseFELEACU, 371A, Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj
Code CAEN principal7311
Codes CAEN autorisés622070207311
Date d'immatriculation21/01/2015
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
HODA DARIUS EMANUELadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

494 k RON

vs 830 k RON

≈ 98 k €

Profit net (2025)

281 k RON

vs 599 k RON

≈ 55,7 k €

Capitaluri proprii (2025)

281 k RON

vs 600 k RON

≈ 55,8 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
493 507
≈ 98 k €
280 679
≈ 55,7 k €
1
2024
830 183
≈ 167 k €
599 451
≈ 121 k €
2
2023
536 848
≈ 109 k €
354 449
≈ 71,7 k €
2
2022
416 605
≈ 84,5 k €
258 495
≈ 52,4 k €
2
2021
490 079
≈ 99,6 k €
364 664
≈ 74,1 k €
2
2020
439 307
≈ 90,8 k €
325 250
≈ 67,2 k €
2
2019
327 251
≈ 69 k €
210 089
≈ 44,3 k €
2
2018
370 455
≈ 79,6 k €
263 051
≈ 56,5 k €
2
2017
327 847
≈ 71,8 k €
218 055
≈ 47,7 k €
3
2016
223 930
≈ 49,9 k €
126 625
≈ 28,2 k €
2
2015
82 703
≈ 18,6 k €
46 865
≈ 10,5 k €
2

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

56,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,9%

Ratio de liquidité générale

4,67

Rotation des actifs

1,26

Chiffre d'affaires / salarié

494 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2015-02-27—

Întrebări frecvente

Cum verific firma HED SOLUTIONS S.R.L. după CUI?

Cauți CUI 33997042. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru HED SOLUTIONS S.R.L.: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru HED SOLUTIONS S.R.L.?

Datele de facturare sunt denumirea HED SOLUTIONS S.R.L., CUI 33997042, nr. Reg. Com. J2015000150121, sediu Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are HED SOLUTIONS S.R.L. în 2025?

HED SOLUTIONS S.R.L. (CUI 33997042) a avut o marjă de profit net de 56,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).