Retour à la recherche

BR ASSETS DEVELOPMENT SRL

Radiată

CUI: 33914810 · Santé financière

Classement en 2024 : Ilfov n°2536CAEN 6820 n°465

Informations générales

NomBR ASSETS DEVELOPMENT SRL
CUI33914810
N° d'immatriculationJ2014000545117
AdresseBUCUREȘTI NORD, 10, Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov
Code CAEN principal6820
Codes CAEN autorisés4100429943214322433568126820
Date d'immatriculation18/12/2014
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
M****** M******administrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Radiată

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2024)

6,86 M RON

vs 6,77 M RON

≈ 1,38 M €

Profit net (2024)

4,3 M RON

vs 4,24 M RON

≈ 863 k €

Capitaluri proprii (2024)

26 M RON

vs 25,8 M RON

≈ 5,23 M €

Angajați (2024)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2024
6 861 137
≈ 1,38 M €
4 295 554
≈ 863 k €
1
2023
6 768 919
≈ 1,37 M €
4 244 074
≈ 858 k €
1
2022
6 204 886
≈ 1,26 M €
3 698 823
≈ 750 k €
1
2021
7 521 357
≈ 1,53 M €
4 760 891
≈ 968 k €
1
2020
7 764 271
≈ 1,61 M €
5 886 511
≈ 1,22 M €
1
2019
7 563 040
≈ 1,59 M €
4 503 780
≈ 949 k €
2
2018
7 181 138
≈ 1,54 M €
4 167 223
≈ 896 k €
2
2017
6 979 962
≈ 1,53 M €
3 822 986
≈ 837 k €
2
2016
6 863 200
≈ 1,53 M €
2 442 771
≈ 544 k €
2
2015
5 597 036
≈ 1,26 M €
1 733 303
≈ 390 k €
3
2014
210 002
≈ 47,2 k €
-342 338
≈ -77 k €
1
2025Aucun bilan déposé pour cette année (confirmé par l’ANAF).

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2024

Marge bénéficiaire nette

62,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

16,5%

Ratio de liquidité générale

8,64

Rotation des actifs

0,26

Chiffre d'affaires / salarié

6,86 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2014-12-192025-12-24Anularea înregistrarii în scopuri de TVA a fost efectuata la cererea persoanei impozabile, potrivit dispozitiilor din Legea nr.227/2015 privind Codul fiscal, cu modificarile si completarile ulterioare

Întrebări frecvente

Cum verific firma BR ASSETS DEVELOPMENT SRL după CUI?

Cauți CUI 33914810. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru BR ASSETS DEVELOPMENT SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru BR ASSETS DEVELOPMENT SRL?

Datele de facturare sunt denumirea BR ASSETS DEVELOPMENT SRL, CUI 33914810, nr. Reg. Com. J2014000545117, sediu Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are BR ASSETS DEVELOPMENT SRL în 2024?

BR ASSETS DEVELOPMENT SRL (CUI 33914810) a avut o marjă de profit net de 62,6% în 2024, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).