Retour à la recherche

LEIALIGHT INSTALL SRL

ActifAssujetti à la TVA

LEIALIGHT INSTALL SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. Activitatea principală este comerțul cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio și televizoarelor.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 33764969 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°6063CAEN 4643 n°308

Informations générales

NomLEIALIGHT INSTALL SRL
CUI33764969
N° d'immatriculationJ2014002493357
AdresseHOLDELOR, 6, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal4754
Codes CAEN autorisés33144321432243294643
Date d'immatriculation04/11/2014
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 7 novembre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
BEJENARIU MIRCEAadministrator

TVA

Assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

1,13 M RON

vs 1,19 M RON

≈ 225 k €

Profit net (2025)

108 k RON

vs 150 k RON

≈ 21,5 k €

Capitaluri proprii (2025)

109 k RON

vs 150 k RON

≈ 21,6 k €

Angajați (2025)

1
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
1 134 051
≈ 225 k €
108 386
≈ 21,5 k €
1
2024
1 187 464
≈ 239 k €
150 193
≈ 30,2 k €
1
2023
924 181
≈ 187 k €
195 036
≈ 39,4 k €
1
2022
899 940
≈ 182 k €
300 881
≈ 61 k €
1
2021
879 840
≈ 179 k €
300 789
≈ 61,1 k €
1
2020
453 805
≈ 93,8 k €
101 637
≈ 21 k €
1
2019
925 778
≈ 195 k €
210 031
≈ 44,3 k €
1
2018
228 623
≈ 49,1 k €
30 456
≈ 6,54 k €
1
2017
126 449
≈ 27,7 k €
-2 045
≈ -448 €
0
2016
142 584
≈ 31,8 k €
4 989
≈ 1,11 k €
—
2015
168 024
≈ 37,8 k €
10 247
≈ 2,31 k €
—
2014
32 498
≈ 7,31 k €
1 162
≈ 261 €
—

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

9,6%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

99,8%

Ratio de liquidité générale

0,51

Rotation des actifs

1,82

Chiffre d'affaires / salarié

1,13 M RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Périodes TVA

DeÀDétails
2014-11-18—

Întrebări frecvente

Cum verific firma LEIALIGHT INSTALL SRL după CUI?

Cauți CUI 33764969. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru LEIALIGHT INSTALL SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru LEIALIGHT INSTALL SRL?

Datele de facturare sunt denumirea LEIALIGHT INSTALL SRL, CUI 33764969, nr. Reg. Com. J2014002493357, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are LEIALIGHT INSTALL SRL în 2025?

LEIALIGHT INSTALL SRL (CUI 33764969) a avut o marjă de profit net de 9,6% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).