Retour à la recherche

SSM ANAM TREND SRL

Actif

SSM ANAM TREND SRL este o companie înființată în anul 2014 cu sediul în municipiul Timișoara. În anul 2025, firma a înregistrat o cifră de afaceri de 282.150 lei și un profit net de 132.241 lei cu 2 angajați.Résumé généré automatiquement à partir de données publiques ANAF/ONRC

CUI: 33689425 · Santé financière

Classement en 2025 : Timiș n°14885CAEN 8299 n°3612

Informations générales

NomSSM ANAM TREND SRL
CUI33689425
N° d'immatriculationJ35/2338/2014
AdresseIANCU BREZEANU, Municipiul Timişoara, Timiş
Code CAEN principal8299
Date d'immatriculation14/10/2014
Administration fiscaleAdministraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forme juridiqueSRL
Forme de propriétéPROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Site web

Est-ce votre entreprise ? Revendiquez votre site web et obtenez le badge Vérifié !

Revendiquez le site web de votre entreprise, obtenez le badge Vérifié et apparaissez avec un lien officiel au lieu d'une recherche Google.

Revendiquer le site web

Inclus gratuitement à la revendication

Badge VérifiéConsentement cookiesBadge ANPC (SAL)Vérification de visibilité IA
Rechercher sur Google
Source: ONRC (data.gov.ro) · mis à jour 21 octobre 2026

Administrateurs et représentants légaux

Source : ONRC
SÎRBU ANA-MARIAadministrator

TVA

Non assujetti à la TVA

Statut ONRC

Funcțiune

Statut

Contribuable actif

TVA fractionnée

N'applique pas la TVA fractionnée

Date Financiare

Cifră afaceri (2025)

282 k RON

vs 265 k RON

≈ 56 k €

Profit net (2025)

132 k RON

vs 125 k RON

≈ 26,2 k €

Capitaluri proprii (2025)

640 k RON

vs 577 k RON

≈ 127 k €

Angajați (2025)

2
AnCifră afaceriProfit netAng.
2025
282 150
≈ 56 k €
132 241
≈ 26,2 k €
2
2024
264 716
≈ 53,2 k €
125 150
≈ 25,2 k €
2
2023
245 747
≈ 49,7 k €
117 295
≈ 23,7 k €
2
2022
256 771
≈ 52,1 k €
149 072
≈ 30,2 k €
3
2021
219 700
≈ 44,7 k €
142 554
≈ 29 k €
3
2020
178 048
≈ 36,8 k €
113 198
≈ 23,4 k €
2
2019
181 955
≈ 38,3 k €
113 409
≈ 23,9 k €
1
2018
151 672
≈ 32,6 k €
86 881
≈ 18,7 k €
1
2017
147 883
≈ 32,4 k €
83 399
≈ 18,3 k €
1
2016
130 256
≈ 29 k €
56 055
≈ 12,5 k €
1
2015
104 215
≈ 23,4 k €
26 830
≈ 6,04 k €
1
2014
56 010
≈ 12,6 k €
44 074
≈ 9,92 k €
1

Source: ANAF bilanț · mis à jour 16 septembre 2026 · valori în RON, conversie EUR: curs mediu anual BNR

Ratios financiers 2025

Marge bénéficiaire nette

46,9%

Rentabilité des capitaux propres (ROE)

20,7%

Ratio de liquidité générale

218,27

Rotation des actifs

0,44

Chiffre d'affaires / salarié

141 k RON

Analyse complète pluriannuelle, Altman Z′, tendances et verdict → Santé financièrePro

Istoric

Întrebări frecvente

Cum verific firma SSM ANAM TREND SRL după CUI?

Cauți CUI 33689425. DemoANAF.ro afișează date publice ONRC și ANAF pentru SSM ANAM TREND SRL: identificare, adresă, stare, TVA, CAEN, administratori și bilanțuri disponibile.

Care sunt datele de facturare pentru SSM ANAM TREND SRL?

Datele de facturare sunt denumirea SSM ANAM TREND SRL, CUI 33689425, nr. Reg. Com. J35/2338/2014, sediu Municipiul Timişoara, Timiş.

DemoANAF.ro este afiliat cu ANAF, Termene.ro sau ListaFirme.ro?

Nu. DemoANAF.ro este un portal independent pentru consultarea datelor publice. Site-ul oficial ANAF rămâne anaf.ro.

Ce marjă de profit net are SSM ANAM TREND SRL în 2025?

SSM ANAM TREND SRL (CUI 33689425) a avut o marjă de profit net de 46,9% în 2025, calculată din bilanțul public ANAF (profit net / cifră de afaceri).